eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Wrocław › Magazynier

Kto szuka:

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Stanowisko:

Magazynier

Lokalizacja:

Wrocław

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!
Dla naszego klienta zlokalizowanego w Tyńcu Małym poszukujemy kandydatów na stanowisko magazyniera.

Do głównych obowiązków osoby na tym stanowisku będzie należało:

  • Przyjmowanie dostaw
  • Lokowanie towaru w magazynie
  • Kompletowanie zamówień oraz wysyłka towaru
  • Praca odbywać się będzie w dziale przyjęcia towaru lub w dziale wydania towaru
Poszukujemy osób:
  • Sumiennych i zaangażowanych w wykonywane obowiązki
  • Dyspozycyjnych do pracy w systemie 2-zmianowym od poniedziałku do piątku
  • Mile widziane doświadczenie w pracy jako magazynier lub uprawnienia UDT na wózki widłowe
Oferujemy:
  • Bezpłatny dojazd pracowniczy z Wrocławia
  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia, premię absencyjną oraz produkcyjną
  • Pracę w systemie 2-zmianowym, wolne weekendy
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-24

do końca oferty: 7 dni

pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna