eGospodarka.pl

PracaOferty pracy Warszawa › technik - informatyk

Kto szuka:

SERWKOM Sp. z o.o.

obsługa informatyczna firm i instytucji

Stanowisko:

technik - informatyk

Numer referencyjny:

TECHINF02/19/WAW

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Serwkom Sp. z o. o.

W związku z planowanym rozwojem, firma ogłasza nabór na wolne stanowisko:

Technik - informatyk

(DZIAŁ OUTSOURCINGU)

Miejsce pracy: Warszawa
Godziny pracy: od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00
Nr referencyjny: TECHINF02/19/WAW

Oferujemy:
  • Stabilną, ciekawą i pełną wyzwań pracę w rozwijającej się firmie
  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym, dynamicznym zespole
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon komórkowy, komputer, dostęp do systemu CRM firmy, opcjonalnie samochód)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Oczekujemy:
  • Wiedzy i doświadczenia zawodowego pozwalających sprostać powierzonym zadaniom
  • Umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Zapraszamy w szczególności absolwentów techników o profilu informatycznym/elektronicznym/telekomunikacyjnym lub studentów zaocznych i wieczorowych kierunków technicznych

Wymagania techniczne:
  • Dobra znajomość zagadnień informatycznych: hardware (budowa, działanie, serwis), software (konfiguracja, administracja)
  • Dobra znajomość systemów operacyjnych Windows XP-10 (instalacja, konfiguracja)
  • Znajomość działania i umiejętność rozwiązywania problemów w sieciach komputerowych
  • Umiejętność świadczenia wsparcia technicznego użytkownikom w codziennej pracy z zakresu IT (także zdalnie

Mile widziane:
  • Znajomość obsługi systemów Windows Server 2003-2016 oraz zagadnień Active Directory
  • Doświadczenie zawodowe w sektorze administracji publicznej
  • Certyfikaty i kursy Microsoft/Cisco

CV ze zdjęciem bez listów motywacyjnych prosimy przesyłać wyłącznie na adres e-mail:

Informacje o firmie:

Na CV prosimy umieścić dopisek: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r."

Rodzaj pracy:
pełny etat

Rodzaj umowy:
inna

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy egospodarka-platne

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2019-04-15

data aktualizacji: 2019-04-15

do końca oferty: 11 dni

oferta była oglądana: 172 razy

pracodawca: SERWKOM Sp. z o.o.

branże: Informatyka / Telekomunikacja

Praca - wiadomości i porady

  • Jakie zmiany w prawie od 1 stycznia 2019?

    Jakie zmiany w prawie od 1 stycznia 2019?

    Prezentujemy najważniejsze naszym zdaniem zmiany w prawie pracy, które weszły w życie z dniem 1 stycznia 2019 roku. Zmiany dotyczą prowadzenia i przechowywania dokumentacji pracowniczej, wypłaty wynagrodzenia, szkoleń bhp pracowników, a ...

  • Jakiego języka obcego się uczyć?

    Jakiego języka obcego się uczyć?

    Nie od dzisiaj wiadomo, że znajomość języków obcych zwiększa szanse na rynku pracy. Potwierdzeniem tego może być analiza pojawiających się w sieci ogłoszeń pracę, z których większość zawiera już wymóg władania językiem obcym ...

  • Zobacz, kto oferuje największą podwyżkę wynagrodzenia

    Zobacz, kto oferuje największą podwyżkę wynagrodzenia

    Coroczna, czterocyfrowa podwyżka wynagrodzenia? To jest możliwe. Zobacz, w których branżach zarobki rosną w ponadprzeciętnym tempie.

  • Wynagrodzenia. 7 czynników, które pomogą kobietom zarabiać więcej

    Wynagrodzenia. 7 czynników, które pomogą kobietom zarabiać więcej

    Wykształcenie zgodne z zapotrzebowaniem rynku i cyfrowe umiejętności – to czynniki, które sprzyjają podwyższeniu płac kobiet. Podwyżkom sprzyja także równościowa polityka płacowa firm.

  • Jakie wynagrodzenia w bankowości?

    Jakie wynagrodzenia w bankowości?

    Branża bankowa w Polsce przechodzi gruntowne przemiany, na które oddziałuje m.in. silna konsolidacja rynku, liczne fuzje i przejęcia, czy pojawiające się nowe regulacje legislacyjne. Nie mniejszy wpływ mają również nowoczesne technologie i ...