eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Warszawa › Samodzielna/y Księgowa/y

Kto szuka:

HAYS

Stanowisko:

Samodzielna/y Księgowa/y

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Warszawa
NR REF.: 1180139

Nasz klient, duża firma zajmująca się produkcją, poszukuje doświadczonej, samodzielnej księgowej, która dołączy do zespołu. Jeśli jesteś osobą odpowiedzialną, dokładną i z pasją do pracy w dziedzinie finansów, zapraszamy do aplikowania!

Obowiązki:

1. Prowadzenie pełnej księgowości firmy, w tym księgi głównej, ewidencji VAT, rozliczeń podatkowych.

2. Sporządzanie miesięcznych i rocznych raportów finansowych.

3. Monitorowanie płatności i zobowiązań finansowych.

4. Współpraca z audytorami i doradcami podatkowymi.

5. Zapewnienie zgodności z przepisami podatkowymi i regulacjami.

Wymagania:

1. Wykształcenie wyższe z zakresu rachunkowości lub finansów.

2. Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku księgowego.

3. Znajomość przepisów podatkowych i rachunkowości.

4. Umiejętność obsługi oprogramowania księgowego (preferowane doświadczenie z programem SAP).

5. Dokładność, rzetelność i umiejętność pracy pod presją czasu.

6. Komunikatywna znajomość języka angielskiego (mile widziana).

Oferujemy:

1. Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.

2. Konkurencyjne wynagrodzenie.

3. Pakiet benefitów, w tym prywatną opiekę zdrowotną.

4. Możliwość rozwoju zawodowego i awansu.

5. Przyjazną atmosferę pracy i profesjonalny zespół.

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA Payroll Manager (EMEA) Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Pracownik magazynowy

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-08

do końca oferty: 47 dni

pracodawca: HAYS

branże: Księgowość / Audyt