eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Warszawa › Programista 4GL

Kto szuka:

HAYS

Stanowisko:

Programista 4GL

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Warszawa
NR REF.: 1181610

Hays IT Contracting to współpraca oparta na zasadach B2B. Nasza firma dopasowuje specjalistów IT do najciekawszych projektów technologicznych na rynku.

Dołącz do grona 500 zadowolonych Kontraktorów i pracuj dla Klientów Hays!

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: zdalnie / Warszawa

Branża: projekt w sektorze bankowym

Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)

Współpraca: współpraca długofalowa

Stos technologiczny: SAS 4 GL, SAS Macro, SAS Data Integration Studio, SAS Management Console, SAS SPDS, Flow Manager, SAS Enterprise Guide

Co otrzymasz:

  • Długofalową współpracę z Klientem realizującym projekty dla największych graczy z sektora bankowego, ubezpieczeniowego, telco i nie tylko
  • Możliwość pracy w elastycznych godzinach
  • Błyskawiczny proces rekrutacyjny – jedno spotkanie, decyzja nawet w ciągu 1 dnia
  • Standardowe benefity – preferencyjne stawki pakietów LuxMed i Multisport
  • Decydując się na współpracę via Hays, otrzymujesz również możliwość pracy w przyszłości dla wielu innych wiodących klientów Hays

Czego oczekujemy:

  • Doświadczenia w projektowaniu i budowaniu rozwiązań ETL
  • Znajomości zagadnień związanych z projektowaniem modeli danych: Model Gwiazdy (fakty, wymiary wolnozmienne, ...)
  • Doświadczenia w pracy z narzędziami i środowiskami bazodanowymi SAS:SAS 4 GL, SAS Macro, SAS Data Integration Studion, SAS Management Console, SAS SPDS, Flow Manager, SAS Enterprise Guide
  • Udziału w projektach prowadzonych metodykami Agile (Scrum, Kanban)
  • Doświadczenia w pracy z narzędziami do kontroli wersji: GIT, Bitbucket
  • Znajomości Microsoft SQL Server Master Data Services

Jak będzie wyglądał proces rekrutacyjny:

  • Twoje CV trafi do weryfikacji przez Rekrutera Hays
  • Rekruter skontaktuje się z Tobą telefonicznie – 15-minutowa rozmowa o projekcie i Twoim doświadczeniu
  • Rozmowa techniczna z Klientem – spotkanie online (1h)
  • Oferta
  • Witamy w projekcie!

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA Junior Financial Analyst Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Manual Tester

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-27

do końca oferty: 29 dni

pracodawca: HAYS

branże: Informatyka / Telekomunikacja