PracaOferty pracy Warszawa › Mid Programista C / Python (aplikacje sieciowe)

Kto szuka:

ENIGMA Systemy Ochrony Informacji Sp. z o.o.

Stanowisko:

Mid Programista C / Python (aplikacje sieciowe)

Lokalizacja:

Warszawa, Działkowa 115A

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Jesteśmy firmą produktową. W ramach jednej firmy możesz pracować w wielu projektach i mieć kontakt z różnymi technologiami. Rozwijamy własne oraz integrujemy zewnętrzne rozwiązania w zakresie szeroko pojętego bezpieczeństwa IT: ochrona informacji, uwierzytelnienie i autoryzacja, podpis elektroniczny, kryptografia, biometria, zarządzanie tożsamością, szyfratory, obrączki dla skazanych.

Większość zatrudnionych u nas osób to osoby techniczne. Osoby z dużą wiedzą praktyczną kierują zespołami nadzorując realizację projektów. Osoby z mniejszym doświadczeniem mogą liczyć na wsparcie wykwalifikowanych pracowników oraz współrealizować zadania w niezależnych zespołach projektowych.

Wierzymy, że kluczem do osiągnięcia sukcesu jest bliska współpraca dlatego stawiamy na małe zespoły i bezpośrednią komunikację z każdym niezależnie od pełnionej funkcji. Mamy płaską strukturę, nie mamy dress code’u.

Wspieramy lokalne środowiska, akcje dobroczynne i bierzemy aktywny udział w wydarzenia charytatywnych.

O projekcie: Nowa generacja szyfratorów IP dla wojska oraz administracji rządowej.

Używamy: C, C++, Python, Linux/UNIX, SoC, Gitlab CI/CD, Agile

O Zespole: Zespół do którego aplikujesz zajmuje się rozwojem własnych rozwiązań kryptograficznych i sieciowych. Rozwijamy autorski system budowania oraz środowiska testowe. Będziesz rozwijać aplikacje sieciowe używając C i Python. Nie przewidujemy zadań z obszaru niskopoziomowego embedded związanych z mikrokontrolerami i sterownikami.

W Pionie Systemów Wbudowanych zajmujemy się projektowaniem oraz rozwojem urządzeń kryptograficznych. Urządzenia są wykorzystywane przez Służby, Administrację oraz podmioty gospodarcze przetwarzające informacje niejawne. Co ważne, są one od podstaw projektowane w naszej Firmie.

Wykorzystujemy zarówno niskoprądowe mikrokontrolery z zaawansowanymi mechanizmami zarządzania energią, rozbudowane procesory aplikacyjne CPU/APU pracujące pod kontrolą systemów klasy Linux/Unix, jak i układy programowalne FPGA oraz FPGA-SoC.

Poszczególne zespoły projektowe liczą 4-8 osób, praca w nich odbywa się zgodnie z metodologią Agile. Wykorzystujemy narzędzia wspierające tworzenie i utrzymywanie kodu (w tym CI/CD) oraz wspierające zarządzanie projektem (Redmine). W każdym zespole znajdują się doświadczeni inżynierowie. Promujemy dzielenie się wiedzą oraz budowanie kompetencji naszych pracowników. Wykorzystujemy nowoczesne technologie embedded, jak również algorytmy i protokoły kryptograficzne.

Lokalizacja: stacjonarnie biuro Warszawa, Działkowa 115A. Możliwość pracy hybrydowej (80% w biurze, 20% zdalnie).

Wymagania stawiane pracownikowi:

Profil:
  • wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • minimum 3 lata komercyjnego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość języków C oraz Python – rozwój aplikacji sieciowej
  • wiedza z zakresu sieci komputerowych, zagadnień sieciowych i bezpiecznych protokołów sieciowych (VPN, Ipsec)
  • umiejętność programowania systemowego Linux/UNIX
  • znajomość języka programowania C++ (17)
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodne czytanie dokumentacji technicznej
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
Mile widziane:
  • znajomość podstawowych zagadnień kryptograficznych oraz PKI
Zadania:
  • rozwój aplikacji sieciowej działającej na systemie typu Unix (C )
  • rozwój środowisk do testów integracyjnych (Python)
  • tworzenie oraz testowanie kodu źródłowego zgodnie z przyjętymi standardami
  • utrzymywanie oraz rozwój istniejących projektów
  • rozwój środowisk testowych, udział w procesie testów i weryfikacji jakości oprogramowania
  • uczestnictwo w tworzeniu dokumentacji projektowej
  • przestrzeganie dobrych praktyk wytwarzania oprogramowania, nadzór nad jakością kodu

Firma oferuje:

Oferujemy
  • Rozwój: różnorodne projekty (komercyjne/publiczne/specjalne), praca przy autorskich produktach, code review, regularny feedback, udział w szkoleniach, certyfikacje, narzędzia pracy, wsparcie doświadczonych osób,
  • Równowagę: bezpieczeństwo i stabilizację; umowę o pracę/B2B, praca w modelu hybrydowym, niekorporacyjna atmosfera, zdefiniowany zakres zadań, wydarzenia integracyjne, grupy sportowe,
  • Szacunek dla indywidualności; przyjazna atmosfera pracy, otwartość na pomysły i inicjatywy pracownicze, autonomię
  • Płaską strukturę w organizacji w stu procentach o kapitale polskim,
  • Dodatkowo: Medicover, Multisport, dofinansowanie wypoczynku indywidualnego i obozów/kolonii dzieci.
  • Ostateczna propozycja finansowa zależy od rezultatu rozmowy technicznej.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Lekarz psychiatra Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Kucharz (K/M)

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-23

do końca oferty: 3 dni

pracodawca: ENIGMA Systemy Ochrony Informacji Sp. z o.o.

branże: Informatyka / Telekomunikacja

  • Wyjazd świąteczny w czasie L4 może skończyć się zwolnieniem z pracy

    Wyjazd świąteczny w czasie L4 może skończyć się zwolnieniem z pracy

    Przebywając na zwolnieniu lekarskim powinniśmy odpoczywać i dochodzić do zdrowia. Niektórzy mają jednak pokusę, aby w tym czasie wyjechać na wakacje albo zrobić remont. Czy to dobry pomysł? Zdaniem ekspertów z Grupy Progres to spore ...

  • GUS: średnia krajowa w XI 2023 wyższa o 11,8% r/r

    GUS: średnia krajowa w XI 2023 wyższa o 11,8% r/r

    Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w listopadzie 2023 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,8% wyższe r/r i wyniosło 7670,19 zł brutto. Względem października 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto ...

  • Ubezpieczenie zdrowotne a chorobowe - w czym tkwi różnica?

    Ubezpieczenie zdrowotne a chorobowe - w czym tkwi różnica?

    Ubezpieczenie chorobowe i zdrowotne to dwa różne ubezpieczenia - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Czy różnią się i do czego uprawniają nas te dwa rodzaje ubezpieczeń?

  • Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

  • Prywatne ubezpieczenie zdrowotne: jaki ma sens?

    Prywatne ubezpieczenie zdrowotne: jaki ma sens?

    Z pensji pracownika zatrudnionego w ramach umowy o pracę co miesiąc pobierana jest składka zdrowotna, której minimalna wysokość to nieco ponad 314 zł. Tyle samo możemy miesięcznie zapłacić za prywatne ubezpieczenie zdrowotne. Czy jest to ...