eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Reguły › Asystent / Asystentka

Kto szuka:

WADIM PLAST SP. Z O.O.

Stanowisko:

Asystent / Asystentka

Lokalizacja:

Reguły

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska:
  • Działania marketingowe
  • Wsparcie Zarządu w codziennych czynnościach
  • Opracowywanie raportów i prezentacji na potrzeby Zarządu
  • Kontakt z klientami i firmami współpracującymi
  • Współpraca z pozostałymi działami w firmie

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
Mile widziane:
  • Zainteresowanie marketingiem
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dokładność i zaangażowanie w pracę
  • Dobra organizacja pracy i samodzielność w realizacji zadań

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i długofalowej współpracy
  • Rozwój zawodowy - szkolenia podnoszące kompetencje
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Atrakcyjny pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, karty Multisport, ubezpieczenie grupowe)
  • Dobrą atmosferę w pracy w zaangażowanym zespole
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-23

do końca oferty: 17 dni

pracodawca: WADIM PLAST SP. Z O.O.

branże: Administracja biurowa