PracaOferty pracy Reguły › Projektant / Asystent Projektanta Instalacji Elektrycznych

Kto szuka:

Climatic Sp. z o.o. Sp. k.

Stanowisko:

Projektant / Asystent Projektanta Instalacji Elektrycznych

Lokalizacja:

Reguły, k. Warszawy

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:
  • Praca w zespole projektowym, w którym wykorzystywane jest nowoczesne oprogramowanie 3D;
  • Projektowanie instalacji w nieszablonowych budynkach (m.in. szpitale, centra przetwarzania danych itd.);
  • Branie udziału w pracy projektowej pod okiem doświadczonej kadry;
  • Branie udziału w zespole projektowym, który w krótkim czasie przygotowuje projekty i wdraża je do realizacji;
  • Weryfikacja przyjętych rozwiązań projektowych w realizowanych budowach.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Znajomość zagadnień z zakresu instalacji elektrycznych;
  • Chęć pogłębiania wiedzy, dociekliwość;
  • Znajomość programów wspomagających projektowanie;
  • Myślenie inżynierskie;
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku minimum rok;
  • Komunikatywności i odpowiedzialności.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Umowa o pracę w stabilnej ekonomicznie firmie lub umowa współpracy B2B;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności;
  • Premia;
  • Uczestniczenie w rozwoju innowacyjnej, szybko rozwijającej się firmy;
  • Uczestnictwo w ciekawych projektach;
  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon);
  • Brak dress code,u;
  • Spotkania integracyjne;
  • Parking dla pracowników.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 31 dni

pracodawca: Climatic Sp. z o.o. Sp. k.

branże: Inżynieria / Projektowanie / Technologia