eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Toruń › (S)OPIEKUNKA OSOBY STARSZEJ

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

(S)OPIEKUNKA OSOBY STARSZEJ

Lokalizacja:

Toruń

kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0568

Obowiązki:

Opieka nad osobami starszymi w ich miejscu zamieszkania (w zależności od potrzeb podopiecznego: robienie zakupów, czynności pielęgnacyjne, sprzątanie, gotowanie)

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • podstawowe

Pozostałe wymagania:

  • mile widziane osoby posiadające kurs opieki nad osobami starszymi czy też niepełnosprawnymi. Po 3 miesiącach pracy kurs opieki będzie wymagany.

Miejsce pracy: 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA RECEPCJONISTA HOTELOWY Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA ROBOTNIK PLACOWY

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-03-27

do końca oferty: 28 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Ochrona osób i mienia