eGospodarka.pl

PracaOferty pracy › Toruń

Znajdź oferty pracy

19 037 ofert w bazie

Znaleziono 238 ofert pracy spełniających twoje zapytanie:

miasto: Toruń

[ wyczyść wszystkie parametry ]

Praca Toruń

Toruń to miasto w województwie kujawsko-pomorskim, na prawach powiatu. Ośrodek gospodarczy, kulturalny, naukowy oraz turystyczny. Jest jednym z najstarszych miast polskich. Zajmuje powierzchnie: 115,72 km². Toruń zamieszkuje 203 965 osób według danych z dnia 30 września 2013 roku. Stopa bezrobocia wynosi: 8,9% według danych z dnia 30 września 2014 roku.

Praca Toruń - znajdź ogłoszenie dla siebie

Toruń jest jednym z najważniejszych ośrodków gospodarczych i kulturalnych województwa kujawsko-pomorskiego, przez co dla mieszkańców tego regionu okazuje się odpowiednim miejscem, by znaleźć atrakcyjne zatrudnienie. W Toruniu i okolicach czeka praca dla osób zainteresowanych podjęciem stałej posady, jak i dla poszukujących zajęcia dorywczego czy sezonowego.

Jakie oferty pracy Toruń proponuje swoim mieszkańcom?

Oferty pracy dla mieszkańców Torunia i okolic są bardzo zróżnicowane, dzięki czemu zatrudnienie znajdą zarówno specjaliści, jak i pracownicy fizyczni. Wśród ogłoszeń występuje znacząca liczba ofert zatrudnienia dla branży handlowej, transportowej, logistycznej oraz dla przemysłu. Nie brakuje także propozycji dla przedstawicieli bankowości, administracji, budownictwa i architektury. Zakładka z ofertami pracy jest nieustannie aktualizowana, aby zapewnić poszukującym zatrudnienia jak najlepsze ku temu warunki. Nasz portal jest dogodnym rozwiązaniem także dla przedsiębiorców z województwa kujawsko-pomorskiego, którzy poszukują wykwalifikowanych pracowników. Zapraszamy do współpracy!

Promowane oferty pracy:

Dostępne oferty pracy:

 

1 2 ... 7

następna


Szukasz pracownika?
Opublikuj ofertę na eGospodarka.pl

sprawdź szczegóły

Miasto

Branża

Rodzaj pracy

REKLAMA

Praca - wiadomości i porady

 • 8 wskazówek na 8 marca, jak walczyć o swoje na rynku pracy

  8 wskazówek na 8 marca, jak walczyć o swoje na rynku pracy

  Wysokość wynagrodzenia nie zawsze zależy tylko od kwalifikacji i doświadczenia, a często również od naszych zdolności negocjacyjnych. Dlatego by zwiększyć swoją wypłatę, trzeba ćwiczyć asertywność, budować pewność siebie i ...

 • Rozmowa o pracę po angielsku. Te zwroty musisz znać

  Rozmowa o pracę po angielsku. Te zwroty musisz znać

  Napisałeś w CV, że znasz język angielski w stopniu średnio zaawansowanym, a teraz czeka Cię rozmowa o pracę w tym języku i nagle stwierdzasz, że jednak nie potrafisz ubrać w słowa podstawowych informacji na swój temat? Nie martw się. To ...

 • Przeciętne wynagrodzenie III 2017

  Przeciętne wynagrodzenie III 2017

  Główny Urząd Statystyczny przedstawił najnowsze dane odnośnie średniej krajowej. Okazuje się, że przeciętne marcowe wynagrodzenie, jakie otrzymywał Polak zatrudniony w sektorze przedsiębiorstw wyniosło 4577,86 zł. To o niemal 273 zł ...

 • 7 podejrzanych informacji w Twoim CV

  7 podejrzanych informacji w Twoim CV

  Jak dostać zaproszenie na rozmowę o pracę? Wysłać CV, które pokazuje, że jesteśmy zdolni, doświadczeni i chętni do pracy. Brzmi prosto. Jednak w praktyce często robimy dokładnie na odwrót.

 • Praca tymczasowa. Jakie zmiany w przepisach?

  Praca tymczasowa. Jakie zmiany w przepisach?

  Sezon letni w pełni, co oznacza, że w wielu branżach wzrosło zapotrzebowanie na pracowników tymczasowych. Od 1 czerwca 2017 obowiązują nowe przepisy dotyczące warunków zatrudniania pracowników tymczasowych w Polsce.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.