PracaOferty pracy Toruń › Przedstawiciel Handlowy (sprzęt medyczny)

Kto szuka:

ATERIMA HR

Stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy (sprzęt medyczny)

Lokalizacja:

Toruń

kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Do twoich obowiązków należeć będzie:

  • sprzedaż, promocja i doradztwo w zakresie wyrobów medycznych z portfolio firmy
  • budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z placówkami medycznymi
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • realizacja założonego planu sprzedażowego
  • demonstracja aplikacyjna produktów
  • tworzenie ofert handlowych dostosowanych do potrzeb klienta
  • przygotowywanie wycen na potrzeby postępowań przetargowych
  • instalacja sprzętu medycznego oraz przygotowanie dokumentacji instalacyjnej
  • prowadzenie szkoleń i prezentacji produktów dla personelu medycznego na bloku operacyjnym

  • posiadasz doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej w sektorze publicznym - warunek konieczny
  • masz doświadczenie w sprzedaży sprzętu medycznego - warunek konieczny
  • posiadasz wiedzę na temat procedur przetargowych
  • znasz język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • potrafisz obsługiwać Pakiet Microsoft Office
  • posiadasz wykształcenie medyczne lub okołomedyczne - mile widziane
  • cechuje Cię samodzielność, wytrwałość i umiejętność budowania relacji

Wybranym kandydatom zaoferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę B2B
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop oraz telefon służbowy)
  • wynagrodzenie składające się z podstawy oraz premii miesięcznej i kwartalnej
  • pakiet benefitów pozapłacowych (pakiety medyczne oraz karta Multisport)
  • możliwość pracy zdalnej
  • pracę w rejonie woj. pomorskiego, zachodniopomorskiego, kujawsko-pomorskiego oraz wielkopolskiego

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-24

do końca oferty: 22 dni

pracodawca: ATERIMA HR

branże: Konsulting