PracaOferty pracy Warszawa › Przedstawiciel handlowy - stomatologia

Kto szuka:

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Stanowisko:

Przedstawiciel handlowy - stomatologia

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Do Twoich zadań będzie należeć:

  • nawiązywanie i utrzymywanie relacji z dentystami, gabinetami stomatologicznymi oraz dystrybutorami na podległym terenie
  • sprzedaż sprzętu i materiałów
  • sprzedaż szkoleń dedykowanych dla lekarzy i techników stomatologicznych
  • organizacja spotkań, prezentacji i szkoleń z tego zakresu na podległym obszarze

Twoje doświadczenie:

  • co najmniej 2 lata doświadczenia jako przedstawiciel medyczny
  • doświadczenie w sprzedaży w branży stomatologicznej
  • komunikatywny angielski (B1/B2)
  • prawo jazdy kategorii B

Co zyskujesz?:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B (do wyboru)
  • prowizje sprzedażowe
  • narzędzia niezbędne do pracy, w tym samochód służbowy do użytku prywatnego
  • benefity pozapłacowe - ubezpieczenie, karta Multisport, prywatna opieka medyczna
  • kursy i szkolenia, w tym zajęcia z języka angielskiego z native speakerem
  • możliwości rozwoju zawodowego

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-28

do końca oferty: 19 dni

pracodawca: Grafton Recruitment Sp. z o.o.

branże: Zdrowie / Medycyna / Farmacja