PracaOferty pracy Szczecin › Młodszy Inżynier Sprzętu Medycznego | Od zaraz | Dobre zarobki

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Młodszy Inżynier Sprzętu Medycznego | Od zaraz | Dobre zarobki

Lokalizacja:

Szczecin

zachodniopomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Młodszy Inżynier Sprzętu Medycznego

Miejsce pracy: Szczecin (województwo zachodniopomorskie)

Zakres obowiązków:

  • Przeprowadzanie konserwacji zapobiegawczej FMI i/ lub ISI zgodnie z obowiązującymi standardami.
  • Serwis sprzętu medycznego
  • Codzienny kontakt z lekarzami i technikami w celu rozwiązywania bieżących problemów związanych ze sprzętem medycznym
  • Przygotowywanie dokumentacji serwisowej z przeprowadzonej konserwacji w oparciu o wewnętrzne procedury
  • Współpraca z inżynierami pracującymi w terenie
  • Terminowe prowadzenie dzienników obsługi Klientów i wewnętrznej dokumentacji serwisowej

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. B - warunek konieczny
  • Gotowość do podróży służbowych - delegacje krajowe oraz zagraniczne
  • Umiejętność posługiwania się językiem angielskim na poziomie przynajmniej B2
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów o profilu biologiczno - technicznym np. inżynieria biomedyczna, elektrotechnika lub pokrewne
  • Wszechstronna wiedza na temat metod diagnostyki obrazowej

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • Pełen pakiet szkoleń wdrożeniowych w celu łatwego i szybkiego osiągnięcia odpowiedniego poziomu wiedzy i umiejętności niezbędnych do realizacji powierzonych zadań
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania codziennych obowiązków takie jak: samochód służbowy, telefon, laptop, tablet
  • Możliwość rozwoju osobistego oraz realne szanse na awans w strukturach firmy
  • Szeroki wachlarz benefitów m.in. opieka medyczna oraz karta sportowa
  • Współpracę z międzynarodowymi liderami najnowszych technologii medycznych

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-24

do końca oferty: 22 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Inżynieria / Projektowanie / Technologia