eGospodarka.pl

PracaOferty pracy › Szczecin

Znajdź oferty pracy

19 131 ofert w bazie

Znaleziono 604 oferty pracy spełniające twoje zapytanie:

miasto: Szczecin

[ wyczyść wszystkie parametry ]

Praca Szczecin

Szczecin to stolica i największe miasto województwa zachodniopomorskiego. To ośrodek gospodarki morskiej. Szczecin jest trzecim pod względem zajmowanej powierzchni zajmuje 300,55 km² i siódmym pod względem liczby ludności miastem Polski. Według danych z 30 czerwca 2014 roku miasto zamieszkiwało 408 105 osób.

Oferty pracy Szczecin idealne dla mieszkańców województwa Zachodniopomorskiego

Dla mieszkańców regionu Zachodniopomorskiego, których interesuje atrakcyjna praca, Szczecin będzie najdogodniejszym miejscem do podjęcia zatrudnienia. Jako największe miasto i stolica województwa dysponuje rozległym i zróżnicowanym rynkiem pracy. Zajęcie dla siebie znajdą tu osoby szukające zarówno stałej posady, jak i pracy dorywczej.

Jaka praca Szczecin czeka na zainteresowanych?

Wśród dostępnych ogłoszeń znajdują się propozycje pracy w wielu branżach - w tym w handlu, logistyce, transporcie, przemyśle, produkcji i wielu innych. Oferty zatrudnienia dotyczą nie tylko specjalistów, ale także pracowników na różnych stanowiskach, a ich rozległy wachlarz stwarza dogodne warunki do znalezienia pracy, która sprosta wymaganiom pod względem lokalizacji, płac czy godzin wykonywania obowiązków. Baza ogłoszeń jest nieustannie aktualizowana, aby zapewnić użytkownikom efektywne i komfortowe warunki szukania zatrudnienia. Zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi ofertami pracy w Szczecinie i okolicach.

Promowane oferty pracy:

Dostępne oferty pracy:

 

1 2 ... 10 ... 18

następna


Szukasz pracownika?
Opublikuj ofertę na eGospodarka.pl

sprawdź szczegóły

Miasto

Branża

Rodzaj umowy

Rodzaj pracy

REKLAMA

Praca - wiadomości i porady

 • Wynagrodzenia w księgowości w 2016 roku

  Wynagrodzenia w księgowości w 2016 roku

  Jak wynika z Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń mediana zarobków w księgowości w 2016 roku wyniosła 3 900 PLN. 25% pracowników zarabiało 5 300 PLN i więcej, natomiast 25% otrzymywało wynagrodzenie w wysokości 2 900 PLN i mniej.

 • Przeciętne wynagrodzenie VIII 2017

  Przeciętne wynagrodzenie VIII 2017

  Przeciętne wynagrodzenie w sierpniu br. osiągnęło pułap 4492,63 zł., a więc okazało się o niecałe 9 złotych niższe od średniej z poprzedniego miesiąca - podał Główny Urząd Statystyczny.

 • Zarobki kobiet świadczących płatne usługi seksualne w 2017 roku

  Zarobki kobiet świadczących płatne usługi seksualne w 2017 roku

  Powszechnie przyjmuje się, że zarobki osób świadczących płatne usługi seksualne są wysokie. Działalność ta należy do szarej strefy i nie jest w żaden sposób rejestrowana. Trudno zatem o obiektywne źródła danych dotyczących ...

 • Jak zarządzać ryzykiem na początku kariery?

  Jak zarządzać ryzykiem na początku kariery?

  O dobrym menadżerze lub przedsiębiorcy mówi się, że potrafi zarządzać ryzykiem. Tej sztuki jednak powinien nauczyć się także pracownik, najlepiej już na początku swojej kariery.

 • Przeciętne wynagrodzenie VI i II kw. 2017

  Przeciętne wynagrodzenie VI i II kw. 2017

  Przeciętne wynagrodzenie w czerwcu br. to według Głównego Urzędu Statystycznego 4508,08 zł, a więc nieco ponad 117 złotych więcej niż w poprzednim miesiącu. Średnia krajowa liczona dla całego II kwartału sięgnęła natomiast 4477,18 ...

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.