PracaOferty pracy Pruszków › Pracownik Produkcji | 2 zmiany | Od zaraz |

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Stanowisko:

Pracownik Produkcji | 2 zmiany | Od zaraz |

Lokalizacja:

Pruszków

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dla jednego z Naszych Klientów, lidera w produkcji innowacyjnych systemów bateryjnych dla transportu, robotyki oraz stacjonarnych magazynów energii w Europie poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownika Produkcji

Miejsce pracy: Pruszków, ul. Przejazdowa (w pobliżu stacji ORLEN)

Obowiązki:

  • Prace manualne, łączenie elementów
  • Przygotowywanie elementów do produkcji
  • Demontaż produktów za pomocą narzędzi
  • Obsługa maszyn i magazynu produkcyjnego

Wymagania:

  • Doświadczenie w obszarze produkcji w podobnej branży
  • Umiejętność posługiwania się elektronarzędziami będzie dodatkowym atutem
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie II zmianowym (6-14/14-22)
  • Podstawowa obsługa komputera

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • Wynagrodzenie podstawowe 5000 zł brutto
  • Premię miesięczną do 20% wysokości wynagrodzenia
  • Długofalową współpracę po okresie próbnym
  • Pracę w systemie II zmianowym od poniedziałku do piątku
  • Możliwość wyrabiania płatnych nadgodzin

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-24

do końca oferty: 22 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Praca fizyczna