PracaOferty pracy Katowice › Account Manager – branża techniczna

Kto szuka:

Smart-HR

Stanowisko:

Account Manager – branża techniczna

Lokalizacja:

Katowice

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Aktywne pozyskiwanie i obsługę klientów biznesowych,
  • Wsparcie merytoryczne klientów,
  • Tworzenie i obsługę procesów sprzedażowych,
  • Przygotowywanie ofert i negocjowanie warunków umowy,
  • Opracowywanie standardów w zakresie sprzedaży.

 Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy:

  • Doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku przy koordynacji i wsparciu procesu sprzedaży,
  • Wykształcenia technicznego lub sprzedażowego,
  • Doświadczenia w sprzedaży B2B,
  • Znajomości branży Elektromobilności – co będzie dodatkowym atutem,
  • Dobrej znajomość oprogramowania MS w tym Excel, Word, PowerPoint,
  • Wysokiej kultury osobistej oraz zdolności nawiązywania nowych relacji biznesowych,
  • Zdolności analitycznych i sprzedażowych, nastawienia na realizację założonych celów,
  • Prawa jazdy Kat. B.

 Pracodawca oferuje:

  • Zatrudnienie na podstawie B2B w pełnym wymiarze czasu,
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie i możliwości rozwoju,
  • Realny wpływ na kierunek rozwoju firmy,
  • Zatrudnienie w nowoczesnej i perspektywicznej branży,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Dla naszego klienta – firmy działającej w obszarze nowoczesnych technologii energetycznych w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-22

do końca oferty: 30 dni

pracodawca: Smart-HR

branże: Obsługa klienta / Call center