PracaOferty pracy Katowice › Inside Sales Manager – branża kurierska

Kto szuka:

Smart-HR

Stanowisko:

Inside Sales Manager – branża kurierska

Lokalizacja:

Katowice

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Rozwój oraz koordynowanie działu handlowego,
  • Pozyskiwanie nowych klientów i partnerów biznesowych,
  • Rekrutację, prowadzenie i rozwój zespołu handlowego,
  • Realizację określonych KPI oraz strategii sprzedażowych,
  • Budowanie i rozwijanie profesjonalnych kontaktów biznesowych,
  • Analizę i raportowanie działań.

Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy:

  • Doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku w branży kurierskiej lub logistycznej,
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności sprzedażowych i negocjacyjnych,
  • Praktycznej znajomości systemów CRM,
  • Dobrej znajomości języka angielskiego,
  • Umiejętności nawiązywania profesjonalnych relacji z klientami oraz partnerami firmy,
  • Nastawienia na realizację i osiąganie wyników,
  • Samodzielności, dobrej organizacji pracy oraz proaktywnej postawy w podejmowaniu decyzji.

Pracodawca oferuje:

  • Zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę lub B2B – w zależności od preferencji,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym,
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport, dofinansowanie nauki języków oraz kursów i szkoleń),
  • Możliwość pracy w systemie hybrydowym,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Pakiet relokacyjny,
  • Realny wpływ na rozwój firmy, dużą możliwość realizacji pomysłów i podejmowania samodzielnych decyzji,
  • Przyjazną, pełną wsparcia atmosferę pracy.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Dla naszego klienta – jednej z najszybciej rozwijających się firm z branży logistycznej, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 13 dni

pracodawca: Smart-HR

branże: Sprzedaż