eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Siemianowice Śląskie › WYDAWCA MAGAZYNOWY

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Stanowisko:

WYDAWCA MAGAZYNOWY

Lokalizacja:

Siemianowice Śląskie

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Obecnie rekrutujemy na stanowisko Wydawcy magazynowego dla firmy w Siemianowicach Śląskich.

Wymagania:

  • Uprawnienia kategorii II WJO z UDT do obsługi wózka widłowego i wymiany butli gazowej, (mile widziane I WJO z mechanicznym napędem podnoszenia z osobą obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem);
  • Mile widziane doświadczenie w zakresie obsługi systemów magazynowych lub/i skanerów;
  • Dokładność, precyzja i zaangażowanie.

Zadania:

  • Składowanie towaru w regałach wysokiego składu;
  • Realizacja zamówień z wysokiego składu zgodnie z zamówieniem;
  • Dbałość o utrzymanie porządków w sektorze magazynu oraz w strefach odkładczych;
  • Kontrola ilościowa i jakościowa przyjmowanych towarów;
  • Rozładunki/załadunki samochodów ciężarowych;
  • Inwentaryzacje.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę tymczasową w pełnym wymiarze czasu pracy;
  • Stabilne zatrudnienie od zaraz;
  • Parking dla pracowników;
  • Liczne dodatki: kartę sportową, polisę na życie;
  • Szybki proces rekrutacji.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-27

do końca oferty: 9 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Logistyka / Transport / Zakupy