eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Poznań › Przedstawiciel Handlowy B2B

Kto szuka:

ROBI Sp. z o.o.

Stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy B2B

Lokalizacja:

Poznań

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Firma Handlowa poszukuje pracownika na stanowisko:

PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO B2B (PODŁOGI)

zamieszkałego w Poznaniu lub okolicy odpowiedzialnego za rozwój sprzedaży produktów i usług w branży wykończenia wnętrz - PODŁOGI. Firma jest liderem w swoim segmencie i działa na rynku od 1991 roku.

Obowiązki:

• Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i opieka nad istniejącymi

• Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych

• Nadzór nad realizacjami

• Kształtowanie i promowanie wizerunku firmy

• Bieżąca współpraca z działem kontroli należności

Co oferujemy?

• Stałą pracę w rozwijającej się firmie, posiadającej ugruntowaną pozycję na rynku

• Narzędzia potrzebne do pracy (samochód, komputer, tel. etc.)

• Szkolenia produktowe i sprzedażowe

• stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

• motywacyjny system wynagrodzeń

Wymagania stawiane pracownikowi:

• mile widziana znajomość rynku B2B
• mile widziana znajomość rynku wykończenia wnętrz
• samodzielność w działaniu, zaangażowanie, dobra organizacja pracy
• umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientami
• wykształcenie minimum średnie , wysoka kultura osobista
• znajomość obsługi urządzeń informatycznych
• prawo jazdy kategorii B

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-28

do końca oferty: 29 dni

pracodawca: ROBI Sp. z o.o.

branże: Sprzedaż