eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Poznań › Asystentka Zarządu

Kto szuka:

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Stanowisko:

Asystentka Zarządu

Lokalizacja:

Poznań

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twoje zadania:

  • koordynowanie pracą biura zarządu, kierowanie pracą sekretariatu
  • codzienne wsparcie członków zarządu ( np. zarządzanie kalendarzem spotkań, organizacja podróży służbowych, współpraca z centralą organizacji)
  • przygotowywanie raportów, analiz, prezentacji biznesowych, tłumaczeń, dokumentów, udział w spotkaniach biznesowych
  • zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów w firmie i zapewnienie terminowości realizacji zadań
  • współpraca z interesariuszami wewnętrznymi i zewnętrznymi

Czego oczekujemy:

  • min. 2-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość języka angielskiego- min. B2 w mowie i piśmie
  • swobodna obsługa narzędzi Ms Office ( Word, Power Point, Excel)
  • wykształcenie wyższe
  • samodzielność, odpowiedzialność, umiejętność planowania, wysoka kultura osobista

Benefity:

  • umowa o pracę
  • opieka medyczna
  • multisport
  • premia świąteczna
  • elastyczne godziny pracy, praca stacjonarna przy zarządzie
  • dofinansowanie do kursów/ szkoleń
  • program poleceń pracowników

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku 'Aplikuj teraz' i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.

Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 20329.

Więcej podobnych ofert pracy na http://pl.grafton.com/pl/job-search

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 42 dni

pracodawca: Grafton Recruitment Sp. z o.o.

branże: Administracja biurowa