PracaOferty pracy Olsztynek › Magazynier-praca od zaraz z darmowym transportem

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Stanowisko:

Magazynier-praca od zaraz z darmowym transportem

Lokalizacja:

Olsztynek

warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Oferujemy:

  • umowę o pracę tymczasową
  • wynagrodzenie 4300zł brutto + do 15% premii
  • pracę w systemie II zmianowym: 6:00 - 14:15, 14:15 - 22:30 5 dni w tygodniu od poniedziałku do soboty ( wolne niedziele)
  • darmowy transport z wielu miejscowości
  • posiłek za 1zł
  • szybki i sprawny proces wdrożenia do pracy - nie oczekujemy doświadczenia
  • pakiet Benefitów (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna)

Zadania:

  • kompletowanie i pakowanie towaru
  • przygotowywanie przesyłek do wysyłki
  • przyjmowanie i rozlokowywanie towarów na magazynie

Wymagania:

  • gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym
  • dyspozycyjność do pracy również w sobotę
  • motywacja i chęci do pracy

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA Asystentka Zarządu Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA MŁODSZY AUTOMATYK

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 41 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Praca fizyczna