eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Warszawa › Trener pracy / pośrednik pracy

Kto szuka:

Stowarzyszenie Otwarte Drzwi

Stanowisko:

Trener pracy / pośrednik pracy

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska

  • Pozyskiwanie nowych miejsc pracy, staży i praktyk zawodowych,
  • Współpraca z pracodawcami,
  • Wspieranie osób z niepełnosprawnością w procedurze zatrudnienia (tworzenie dokumentów aplikacyjnych, towarzyszenie w procesie rekrutacji, badania u lekarza medycyny pracy),
  • Szkolenie pracownika z niepełnosprawnością w jego miejscu jego pracy,
  • Przygotowanie pracodawców i ich zespołów na współpracę z pracownikiem,
  • Za zgodą osoby z niepełnosprawnością, współpraca z rodziną i innymi członkami najbliższego środowiska,
  • Współpraca z realizatorami innych form wsparcia i aktywizacji społecznej i zawodowej,
  • Opracowywanie i prowadzenie dokumentacji, zgodnie z obowiązującymi wymogami formalnymi i merytorycznymi.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy pośrednika, doradcy zawodowego lub pracy z dorosłymi osobami z niepełnosprawnościami będzie dużym atutem,
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: doradztwo zawodowe, psychologia, socjologia, pedagogika lub pokrewne będzie dużym atutem,
  • Umiejętność organizacji pracy własnej, inicjatywa w działaniu, łatwość nawiązywania i podtrzymywania kontaktów interpersonalnych,
  • Duża samodzielność w pracy oraz dyspozycyjność,
  • Wysoki poziom zaangażowania oraz chęć rozwoju zawodowego w strukturach organizacji pozarządowej,
  • Umiejętność obsługi komputera (pakiet Microsoft Office, ze szczególnym uwzględnieniem Word, Excel) oraz swoboda w obsłudze Internetu,
  • Znajomość przepisów prawa pracy.

Firma oferuje:

Oferujemy

  • Pracę w wymiarze pełnego etatu na umowę o pracę (minimalne wynagrodzenie 5500 zł. brutto, w zależności od posiadanego doświadczenia),
  • Pełną pasji i wyzwań pracę w dynamicznej organizacji pozarządowej będącej inicjatorem zmian społecznych,
  • Możliwość dalszej współpracy, podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-23

do końca oferty: 17 dni

pracodawca: Stowarzyszenie Otwarte Drzwi

branże: Konsulting