eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Tuszów Narodowy › KONSTRUKTOR - TECHNOLOG

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

KONSTRUKTOR - TECHNOLOG

Lokalizacja:

Tuszów Narodowy

podkarpackie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0204

Obowiązki:

Projektowanie konstrukcji stalowych

Wymagania:Wymagania pożądane:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania:

  • - Wykształcenie wyższe kierunkowe lub studenci w trakcie nauki w systemie studiów zaocznych - inżynieryjnych również mile widziani)- Umiejętność pracy w programie SOLIDWORKS

Miejsce pracy: 39-332 Tuszów Narodowy 388, powiat: mielecki, woj: podkarpackie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o przesyłanie CV za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: mirek@zmg.pl lub o kontakt telefoniczny z pracodawcą pod nr: 509-877-677

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-14

do końca oferty: 44 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Inżynieria / Projektowanie / Technologia

Praca - wiadomości i porady

  • Branża IT: zarobki programistów stanęły w miejscu?

    Branża IT: zarobki programistów stanęły w miejscu?

    Branża IT słynie z dynamicznych wzrostów wynagrodzenia. W minionym i bieżącym roku zarobki programistów również rosły, ale w ostatnich kwartałach wyraźnie zaznaczyła się stabilizacja stawek oferowanych specjalistom. Co więcej, w ...

  • Gotowe projekty CV: Twoja tajna broń w poszukiwaniu pracy

    Gotowe projekty CV: Twoja tajna broń w poszukiwaniu pracy

    Pracodawcy coraz większą uwagę skupiają na tym, aby kandydat na stanowisko pracy był osobą wykwalifikowaną. Na pierwszym etapie rekrutacji możesz to udowodnić tylko poprzez swoje dokumenty aplikacyjne. Profesjonalne Curriculum Vitae i list ...

  • Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

  • Dla kogo dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne?

    Dla kogo dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne?

    Jeśli z jakiegoś powodu nie jesteś w systemie ubezpieczenia zdrowotnego, możesz w każdej chwili dołączyć - przypomina Narodowy Fundusz Zdrowia. Jak przystąpić do dobrowolnego ubezpieczenia zdrowotnego?

  • Praca w IT: jakie zarobki programisty w III kw. 2023?

    Praca w IT: jakie zarobki programisty w III kw. 2023?

    Pojawiły się najnowsze doniesienia o zarobkach, na które pracownicy IT mogli liczyć w minionym kwartale. Opracowanie zwraca również uwagę na dość ciekawe zjawisko, jakim jest wzrost liczby pracodawców oferujących pracę w IT, wskazując ...