PracaOferty pracy Słomczyn › Specjalista ds. Analiz (Laboratorium Analiz Pestycydów)

Kto szuka:

J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o.

Stanowisko:

Specjalista ds. Analiz (Laboratorium Analiz Pestycydów)

Lokalizacja:

Słomczyn

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska:
  • Obsługa i konserwacja chromatografów cieczowych sprzężonych ze spektrometrią mas (LC-MS/MS) oraz nadzór nad wyposażeniem pomiarowo-badawczym
  • Analiza otrzymanych wyników zgodnie z Procedurami obowiązującymi w Pracowni Chromatografii Cieczowej
  • Bieżące wykonywanie powierzonych zadań
  • Prowadzenie rzetelnych zapisów z wykonywanych analiz zgodnie z przyjętym systemem zarządzania zgodnym z wymaganiami PN-EN 17025

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe chemiczne lub pokrewne
  • Znajomość obsługi i technik Chromatografii Cieczowej
  • Minimum pół roku doświadczenia w pracy z Chromatografami Cieczowymi, LC-MS, LC-MS/MS, ewentualnie Gazowymi lub pokrewnymi
  • Umiejętność pracy w zespole, dokładność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
Mile widziane:
  • Pierwsze doświadczenie zawodowe w laboratorium

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Umowę o pracę z wypłatą na czas
  • Pakiet medyczny - LUX MED
  • Ubezpieczenie na życie - GENERALI
  • Benefity w ramach ZFŚS
  • Udział w systemie poleceń
  • Dofinansowanie do karty sportowej - Multisport
  • Praca z nowoczesnym sprzętem laboratoryjnym
  • Praca wśród specjalistów
  • Szkolenia stanowiskowe oraz zewnętrzne/wewnętrzne
  • Poszerzenie kompetencji w wybranym obszarze z zakresu działalności pracowni
  • Rozwój w strukturach firmy

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-09

do końca oferty: 1 dni

pracodawca: J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o.

branże: Badania i rozwój