eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Mazowieckie › Revenue Manager

Kto szuka:

HAYS

Stanowisko:

Revenue Manager

Lokalizacja:

Mazowieckie

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Mazowieckie
NR REF.: 1185282

Dla naszego klienta, znanej sieci hoteli, poszukujemy osoby na stanowisko Revenue Manager.
Zakres obowiązków:

  • Tworzenie i kierowanie strategią cenową.
  • Estymacja przyszłych przychodów i stopnia obłożenia, a także rozpoznawanie metod optymalizacji przychodów w różnych okresach.
  • Tworzenie raportów i badanie danych dotyczących przychodów, a także dostarczanie usprawnień w postaci procesów, raportów, monitoringu i systemów z obszaru zarządzania przychodami.
  • Wskazywanie trendów dla branży i obiektów, obserwacja oraz analiza działań konkurencji.

Oczekiwania związane z tą rolą:
  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Bardzo dobra znajomość branży hotelarskiej.
  • Dogłębna znajomość systemów do zarządzania polityką cenową.
  • Doskonałe umiejętności analityczne i komunikatywne.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

Firma oferuje:
  • Realny wpływ na biznes, uczestnictwo w ciekawych projektach.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowę o pracę lub kontrakt B2B.
  • Możliwość pracy hybrydowej.
  • Pracę w dynamicznej firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku.

Co powinieneś zrobić?

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-11

do końca oferty: 56 dni

pracodawca: HAYS

branże: Księgowość / Audyt