eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Polska › Fronted Developer

Kto szuka:

HAYS

Stanowisko:

Fronted Developer

Lokalizacja:

Polska

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Polska
NR REF.: 1185800

Dla Klienta – firmy medialnej z branży sportowej poszukujemy Frontend Developera.

  • Lokalizacja: praca zdalna (1x/miesiąc przyjazd do Katowic)
  • Forma współpracy: kontrakt B2B via Hays
  • Stawka: 90-110 pln/h net + vat
  • Projekt: 75% development , 25% utrzymanie
Wymagania:
Must have:
  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku Frontend Developer z wykorzystaniem React.
  • Znajomość technologii webowych: HTML, CSS, JavaScript (ES6 i nowsze), Typescript.
  • Umiejętność obsługi bibliotek: SASS, React.
  • Język angielski – minimum B2

Mile widziane:
  • Doświadczenie z narzędziami takimi jak: NextJS, GraphQL, Webpack, GTM, framer-motion, Zustand.
  • Umiejętność budowy usług w chmurze AWS.
  • Praktyczna znajomość systemu kontroli wersji Git.
  • Umiejętność pisania testów w języku JavaScript (jednostkowych, integracyjnych, regresyjnych).
  • Podstawowa znajomość SSR I SEO
  • Doświadczenie w optymalizacji wydajności aplikacji.
  • Zrozumienie wzorców projektowych i stosowanie standardów programowania.

Oferujemy:
  • Współpracę z Hays – możliwość realizacji w przyszłości projektów dla różnych, dużych Klientów w branży IT.
  • Pracę w środowisku Agile, ciekawe projekty realizowane w zespołach międzynarodowych
  • Dbałość o work-life blend (elastyczność godzin współpracy).
  • Macbook do pracy.

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-11

do końca oferty: 55 dni

pracodawca: HAYS

branże: Informatyka / Telekomunikacja