eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Polska › IT Project Manager

Kto szuka:

HAYS

Stanowisko:

IT Project Manager

Lokalizacja:

Polska

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Polska
NR REF.: 1184799

Hays IT Contracting to współpraca oparta na zasadach B2B. Nasza firma dopasowuje specjalistów IT do najciekawszych projektów technologicznych na rynku.Dołącz do grona 500 zadowolonych Kontraktorów i pracuj dla Klientów Hays!
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
IT Project Manager   Lokalizacja: hybrydowo bądź zdalnie / Warszawa (Centrum)Branża: projekt w sektorze finansowym Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)Współpraca: współpraca długofalowa Stawka: 120-150 PLN/h netto + VATGodziny pracy: elastycznePraca zdalna: tak
Czym będziesz się zajmował/a:

  • Określanie składu zespołu projektowego, definiowanie i przypisywanie zadań członkom zespołu projektowego, ustalanie priorytetów zadań, delegowanie odpowiedzialności za realizację zadań w projekcie.
  • Przygotowywanie ofert dot. projektów.
  • Realizacja projektów w ustalonych ramach czasowych, budżetowych i jakościowych.
  • Planowanie i zarządzanie zakresem projektu, odpowiedzialność za kompletność zdefiniowanych wymagań względem oczekiwań klientów biznesowych.
  • Udział w analizie i interpretacji potrzeby klientów biznesowych.
  • Udział w projektowaniu rozwiązania funkcjonalnego oraz architektury IT.
  • Nadzór i koordynacja realizacji powierzonych zmian / wdrożeń.
  • Zarządzanie harmonogramem  koordynacja prace zespołów projektowych i dostawców realizujących zmiany.
  • Zarządzanie zmianami i ryzykiem.
  • Monitorowanie wskaźników projektów.
  • Utrzymywanie i aktualizacja dokumentacji projektowej.
  • Monitorowanie budżetu i wydatków w projekcie.
  • Raportowanie i prezentacja postępu projektu.
  • Współpraca  i komunikacja z jednostkami Banku oraz podmiotami zewnętrznymi w ramach projektu.

Co otrzymasz:
  • Długofalową współpracę z Klientem realizującym projekty dla największych graczy z sektora bankowego, ubezpieczeniowego, telco i nie tylko
  • Możliwość pracy w elastycznych godzinach
  • Błyskawiczny proces rekrutacyjny
  • Standardowe benefity – preferencyjne stawki pakietów LuxMed i Multisport
Decydując się na współpracę via Hays, otrzymujesz również możliwość pracy w przyszłości dla wielu innych wiodących klientów Hays
Czego oczekujemy:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (informatyka, matematyka, ekonomia lub pokrewne).
  • Doświadczenie w projektach z obszaru bankowości.
  • Umiejętność zarządzania projektami.
  • Umiejętność obsługi narzędzi IT wspierających realizację projektów (MS Project, JIRA, Confluence).
  • Umiejętność zarządzania zespołem: ustalanie priorytetów, koordynacja prac, zarządzanie zasobami.
  • Umiejętność wykonywania analiz i opracowania wymagań dla systemów.
  • Umiejętność współpracy z dostawcami wewnętrznymi, zewnętrznymi.
  • Znajomość wzorców projektowych.
  • Znajomość zagadnień Agile.
  • Dodatkowymi atutami będą: znajomość narzędzi wspierających projektowanie (Enterprise
  • Architekt) oraz zagadnień SCRUM,TOGAF, ITIL, DevOps.
  • Dobra znajomość języka angielskiego (minimum: na poziomie komunikacyjnym w mowie i piśmie).
  • Profesjonalizm i samodzielność w działaniu.
  • Systematyczność i zaangażowanie.
  • Umiejętność analitycznego myślenia.

Jak będzie wyglądał proces rekrutacyjny:
  • Twoje CV trafi do weryfikacji przez Rekrutera Hays
  • Rekruter skontaktuje się z Tobą telefonicznie – 15-minutowa rozmowa o projekcie i Twoim doświadczeniu
  • Rozmowa techniczna z Klientem – spotkanie online (1h)
  • Oferta
  • Witamy w projekcie!

  • Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361

    Oferta pochodzi z serwisu
    oferty pracy infopraca
    POPRZEDNIA OFERTA Analityk IT z ryzykiem Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Ksiegowa/Księgowy

    sprawdź szczegóły

    data publikacji: 2024-04-25

    do końca oferty: 18 dni

    pracodawca: HAYS

    branże: Informatyka / Telekomunikacja