eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Warszawa › Sales Manager

Kto szuka:

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Stanowisko:

Sales Manager

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twoje zadania:

  • poszukiwanie nowych produktów do portfolio firmy
  • pozyskiwanie nowych klientów i rozwój sprzedaży na terenie Polski
  • systematyczne planowanie wizyt u klientów i aktywna sprzedaż produktów firmy
  • negocjowanie warunków współpracy
  • utrzymywania wzorowych kontaktów z partnerami handlowymi
  • odpowiedzialność na wynik sprzedaży (w tym również w kanale online)
  • reprezentowanie firmy na spotkaniach i eventach
  • monitorowanie rynku i działań konkurencji
  • raportowanie wyników pracy do Dyrektora ds. sprzedaży i marketingu

Czego oczekujemy:

  • doświadczenie w sprzedaży w branży zoologicznej, z produktami dla zwierząt towarzyszących (psy, koty)
  • udokumentowane sukcesy sprzedażowe
  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania wzorowych relacji biznesowych
  • nastawienie na wynik i osiąganie powierzanych celów przy dużej dbałości o relacje
  • samodzielność i inicjatywa w działaniu
  • min. dobra znajomość języka angielskiego
  • dyspozycyjność, prawo jazdy kat. B i gotowość do częstych podróży
  • wykształcenie wyższe (kierunek weterynaryjny lub pokrewny będzie dodatkowym atutem)
  • wysoka kultura osobista

Benefity:

  • stabilne zatrudnienie
  • wynagrodzenie podstawowe uzależnione od kwalifikacji i doświadczenia zawodowego
  • premie od wyników pracy
  • niezbędne narzędzia do wykonywania codziennych obowiązków (w tym samochód służbowy, laptop, telefon)
  • samodzielność i możliwość rozwoju zawodowego
  • przyjazną atmosferę

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku 'Aplikuj teraz' i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.

Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 20329.

Więcej podobnych ofert pracy na http://pl.grafton.com/pl/job-search

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 13 dni

pracodawca: Grafton Recruitment Sp. z o.o.

branże: Sprzedaż