eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Warszawa › Ksiegowa/Księgowy

Kto szuka:

HAYS

Stanowisko:

Ksiegowa/Księgowy

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Warszawa
NR REF.: 1184775

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży transportowej, poszukujemy obecnie osób na stanowisko:Księgowa/Księgowy
Twój zakres obowiązków:

  • księgowanie i rozliczenie dokumentów księgowych m.in. faktury kosztowe, rachunki, rozliczenia pracownicze
  • przegotowywanie sprawozdań do GUS
  • analiza zapisów księgowych i uzgadnianie ksiąg księgi głównej, należności i zobowiązań
  • udział w procesie zamknięcia miesiąca i roku obrotowego, kalkulacja i księgowanie rezerw okresowych
  • wprowadzanie płatności do systemów bankowych
  • sporządzanie zestawień, raportów, kontroli SOX
  • wsparcie w sporządzaniu sprawozdań finansowych
  • prowadzenie rejestru środków trwałych, naliczanie odpisów amortyzacyjnych
  • kalkulacja zobowiązań podatkowych i sporządzenie deklaracji podatkowych
  • współpraca z podmiotami zewnętrznymi – audytorami, urzędami skarbowymi
Wymagania pracodawcy:
  • Minimum 2-3 letnie doświadczenie w pracy w dziale księgowości;
  • Wykształcenie wyższe w zakresie rachunkowości, finansów, ekonomii lub pokrewnych kierunków;
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego (min. B1/B2);
  • Mile widziana znajomość j. niemieckiego w stopniu komunikatywnym;
  • Zaawansowana znajomość programu Microsoft Excel;
  • Znajomość programu Softlab będzie dodatkowym atutem;
  • Komunikatywność i skrupulatność.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę za naszym pośrednictwem na okres 9 miesięcy z możliwością przedłużenia;
  • Pracę w modelu hybrydowym - max 2 dni w tygodniu pracy z biura;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + możliwość skorzystania z pakietu benefitów;
  • Biuro na Warszawskim Śródmieściu.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 17 dni

pracodawca: HAYS

branże: Księgowość / Audyt