eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Polska › Inżynier Serwisu (mobilny)

Kto szuka:

Hays Poland

Stanowisko:

Inżynier Serwisu (mobilny)

Lokalizacja:

Polska

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Polska
NR REF.: 1184633

Dla naszego klienta, lidera na rynku w obszarze konserwacji, naprawy i utrzymania maszyn, poszukujemy osoby na stanowisko Inżyniera Serwisu. Jeżeli poszukujesz ciekawej i rozwijającej pracy, ta oferta będzie dla Ciebie!

Obowiązki:

  • Diagnostyka w zakresie elektroniki, elektryki, hydrauliki, pneumatyki i mechaniki
  • Doradztwo techniczne w terenie, we współpracy wewnętrznym zespołem wsparcia technicznego
  • Prowadzenie dokumentacji zmian dokonanych w maszynach
  • Wdrażanie nowych maszyn i technologii
  • Serwisowanie maszyn do budowy toru na terenie całej Polski

Oczekiwania:
  • Znajomość (przynajmniej) dziedziny z wymienionych zakresów: elektronika, elektryka, mechatronika, hydraulika, pneumatyka
  • Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną
  • Zdolność i gotowość do samodzielnej pracy na terenie całej Polski
  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  •  Znajomość MS Office
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
  • Wynagrodzenie adekwatne do kompetencji
  • Pakiet socjalny
  • System premiowy
  • Samochód służbowy (do użytku prywatnego)
  • Krótszy dzień pracy w piątki
  • Pełne wdrożenie i szkolenia produktowe
  • Stabilność zatrudnienia
  • Ubezpieczenie medyczne
  • Pakiet Multisport
  • Dodatkowe dni urlopowe

Jesteś zainteresownay/a? Zapraszam do aplikowania bezpośredniego lub kontaktu ze mną :)

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA System Engineer Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Księgowy/a

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-27

do końca oferty: 14 dni

pracodawca: Hays Poland

branże: Produkcja / Przemysł