eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Warszawa › Inżynier budowy

Kto szuka:

PalGeo Sp. Z o.o. Sp. k.

Stanowisko:

Inżynier budowy

Numer referencyjny:

Teren całej Polski / Praca w delegacji

Lokalizacja:

Warszawa, Mokotów, ul. Cybernetyki 19B

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska:
  • Pomoc w prowadzeniu robót na kontrakcie w branży geotechnicznej,
  • Udział w przygotowaniu produkcji w uzgodnionym zakresie,
    • Nadzór nad pracownikami,
    • Kontrola terminowych dostawa betonu i stali,
    • Odbiór wykonanych robót zgodnie z jakościowymi i terminowymi kryteriami oceny,
    • Analiza dokumentacji projektowej,
  • Dbanie o przestrzeganie przepisów BHP.
  • Organizacja zaplecza budowy,
  • Kontrola i nadzór nad stanem technicznym maszyn i narzędzi.

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • Gotowość do pracy w delegacji, prawo jazdy kat. B,
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem;
  • Silna motywacja i zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Dyspozycyjność
  • Umiejętność organizacji pracy własnej i innych pracowników;
  • Uprawnienia budowlane do prowadzenia robót bez ograniczeń;
  • Zalecane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku przy wykonywaniu specjalistycznych robót geotechnicznych (pale CFA, FDP, mikropale, kotwy gruntowe, kolumny DSM)

Firma oferuje:

  • Umowę o pracę lub B2B;
  • Wynagrodzenie dostosowane do doświadczenia kandydata
  • Niezbędne narzędzia pracy jak auto służbowe, komputer, telefon,
  • Zdobycie doświadczenia wymaganego do uzyskania uprawnień.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-07

do końca oferty: 18 dni

pracodawca: PalGeo Sp. Z o.o. Sp. k.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura