eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Warszawa › UX Researcher

Kto szuka:

Benefit Systems S.A.

Stanowisko:

UX Researcher

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Na rozgrzewkę kilka pytań
  • Posiadasz min. 3 letnie doświadczenie w badaniach UX ze szczególnym uwzględnieniem produktów i usług cyfrowych?
  • W bardzo dobrym stopniu znasz metody badań użytkowników, w tym m.in testy użyteczności, wywiady, ankiety i badania terenowe?
  • Rozumiesz proces Product Discovery oraz potrafisz współpracować z zespołem produktowym, umiesz syntetyzować, wyciągać wnioski i przekładać je na działania?
  • Dobrze poruszasz się w analizie danych ilościowych?
  • Czujesz się swobodnie w przygotowaniu i prowadzeniu prezentacji, a także chętnie prowadzisz warsztaty i spotkania służące wymianie wiedzy?
  • Znasz podstawy pracy w środowisku Agile/Scrum?
  • Jesteś na bieżąco z trendami branżowymi i najlepszymi praktykami w badaniach UX, aby napędzać innowacje w organizacji?
Sprawdź swój codzienny plan treningowy
  • Opracowywanie i wykonywanie strategii badań zgodnie z celami produktu, uwzględniając odpowiedni dobór metod,
  • Uczestniczenie w Product Discovery, pomagając zespołowi w identyfikowaniu problemów i tworzeniu nowych pomysłów,
  • Badanie ścieżek użytkownika i współpraca z projektantami w budowaniu wiedzy o użytkownikach,
  • Analizowanie danych jakościowych i ilościowych oraz przekazywanie wniosków zespołowi produktowemu w celu wspierania podejmowania decyzji,
  • Tworzenie raportów i prezentacji z wynikami badań użytkowników.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Praca w Benefit Systems to sport drużynowy.

Możesz liczyć na nasze wsparcie!
  • Ustalimy dogodną dla Ciebie formę współpracy (umowa o pracę / kontrakt B2B) i zakres benefitów dostosowany do formy współpracy,
  • Oferujemy współpracę w modelu hybrydowym lub zdalnym,
  • Jesteśmy różni i lubimy wstawać o rożnych porach - pracę zaczynamy między 8:00 a 9:00 i cenimy sobie work-life balance,
  • Poziom energii uzupełniamy aromatyczną kawą i herbatą oraz owocami w biurze, a rano czekają na nas śniadania w biurze dofinansowane przez pracodawcę,
  • Na większy głód mamy 30 minutowe przerwy, które wliczamy do czasu pracy. Korzystamy wtedy z karty BenefitLunch,
  • W drobnych sprawach prywatnych wyręczy Cię Concierge,
  • Możesz rozwijać swoje umiejętności językowe. Do wyboru masz język angielski, niemiecki, hiszpański i włoski,
  • Otrzymasz dodatkowe dni urlopu adekwatne do stażu pracy Benefit Systems,
  • Mamy dla Ciebie kartę MultiSport oraz możliwość zakupu karty dla Twoich najbliższych,
  • Jeśli chcesz zadbać o kondycję fizyczną i relaks po pracy, umożliwią Ci to zajęcia sportowe w biurze i online – a dla zaawansowanych sportowców dofinansujemy udział w zawodach sportowych,
  • Czeka na Ciebie dostęp do platformy Multilife, dzięki niej możesz skorzystać z usług i aplikacji z zakresu samorozwoju. Wśród nich między innymi kreator diet, konsultacje z trenerami, aplikacja focusly i wiele innych,
  • Naszym Pracownikom i członkom ich rodziny, którzy znaleźli się w trudnych sytuacjach, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym oferujemy dostęp do wsparcia psychologicznego,
  • Możesz dołączyć do grupowego ubezpieczenia oraz skorzystać z prywatnej opieki medycznej,
  • W trosce o Twój komfort i zdrowie, oferujemy dofinansowanie do okularów korekcyjnych,
  • Jako rodzic możesz skorzystać z dofinansowania do żłobków i przedszkoli, a w dniu rozpoczęcia roku szkolnego otrzymasz dodatkowe 3 godziny urlopu,
  • Jeśli planujesz kontynuować swoją naukę i rozwijać swoje umiejętności, oferujemy dofinansowanie do edukacji,
  • Dla rozwoju i odpoczynku możesz skorzystać z Biblioteczki i Planszoteki,
  • Dodatkowo o rozwój zawodowy i osobisty zadbamy poprzez szkolenia rozwojowe,
  • Otrzymasz dostęp do programu kafeteryjnego MyBenefit z punktami, za które kupisz to czego Ci potrzeba oraz będziesz mieć możliwość zakupu tańszych biletów do kina i teatru,
  • Na lepsze poznanie członków zespołu i budowanie relacji organizujemy spotkania integracyjne,
  • Na wsparcie całego zespołu możesz liczyć nie tylko w okresie wdrożenia,
  • W BS Twój weekend będzie dłuższy – w piątki pracujemy krócej!

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-01

do końca oferty: 2 dni

pracodawca: Benefit Systems S.A.

branże: Informatyka / Telekomunikacja

Praca - wiadomości i porady

  • Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

  • Oszustwa internetowe: uwaga na atrakcyjne oferty pracy!

    Oszustwa internetowe: uwaga na atrakcyjne oferty pracy!

    Doniesienia z Wielkiej Brytanii wskazują na ogromny wzrost oszustw internetowych wycelowanych w osoby poszukujące pracy. Okazuje się, że tylko na przestrzeni ostatnich dwóch lat ich liczba powiększyła się aż o 300%. Proceder ten ...

  • Kontrola zwolnienia lekarskiego przez ZUS. Co nam grozi, gdy nie ma nas w domu?

    Kontrola zwolnienia lekarskiego przez ZUS. Co nam grozi, gdy nie ma nas w domu?

    Prawidłowość wykorzystania zwolnień lekarskich kontrolowana jest przez ZUS, ale także przez pracodawcę, jeśli zatrudnia ponad 20 osób. Czy ZUS zapowiada wizytę kontrolera? Co zrobić gdy w trakcie tej wizyty nie było nas w domu?

  • Kiedy i dla kogo świadczenie rehabilitacyjne?

    Kiedy i dla kogo świadczenie rehabilitacyjne?

    Osoba chora, która wyczerpie limit dni na zasiłku chorobowym, a jej stan zdrowia nadal jest zły, może skorzystać ze świadczenia rehabilitacyjnego na dalsze leczenie - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

  • GUS: średnia krajowa w I 2024 wyższa o 12,8% r/r

    GUS: średnia krajowa w I 2024 wyższa o 12,8% r/r

    Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w styczniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12,8% wyższe r/r i wyniosło 7768,35 zł brutto. Względem grudnia 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto było wyższe ...