eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Reguły › Asystentka / Asystent Dyrektora

Kto szuka:

Climatic Sp. z o.o. Sp. k.

Stanowisko:

Asystentka / Asystent Dyrektora

Lokalizacja:

Reguły, k. Warszawy

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Lubisz się uczyć i rozwijać? Chcesz poznać jeden z działów innowacyjnej firmy?

A może chcesz uczestniczyć w tworzeniu projektów specjalistycznych i bliżej poznać tajniki prawa zamówień publicznych?

Albo czujesz się dobrze w zadaniach, gdzie jasno wiadomo czego od Ciebie się wymaga?

Rozważasz zmianę pracy?

Daj sobie szansę!

Daj również szansę nam i wyślij nam swoje CV!

Obiecujemy pochylić się nad każdą aplikacją indywidualnie.

Opis stanowiska:
  • Wsparcie Dyrektora Technicznego w codziennej pracy;
  • Monitorowanie rynku i wyszukiwanie ogłoszeń o postępowaniach przetargowych;
  • Wnikliwa analiza rynku oraz działań konkurencji;
  • Analiza dokumentacji technicznej;
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej związanej z realizowanymi projektami kubaturowymi;

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe: INŻYNIER BUDOWNICTWA, SANITARNY, ELEKTRYCZNY, ARCHITEKTURA, (absolwent lub ostatni semestr nauki) - WARUNEK KONIECZNY;
  • Zaawansowana znajomość MS Office, w szczególności Excel i Power Point;
  • Umiejętność analitycznego myślenia, podejmowania trafnych decyzji;
  • Wysoka orientacja na realizację zadania, racjonalne praktyczne podejście do zadań;
  • Otwartość na naukę i rozwój osobisty;
  • Zorientowanie na cele i wyniki.
Mile widziane:
  • Znajomość języka angielskiego lub języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym;
  • Doświadczenie zdobyte na terenie budowy;

Firma oferuje:

Oferujemy
  • Praca STACJONARNA;
  • Umowę o współpracę (b2b) lub umowę o pracę w stabilnej ekonomicznie firmie;
  • Premię adekwatną do zaangażowania i osiągnięć;
  • Uczestniczenie w rozwoju innowacyjnej, szybko rozwijającej się firmy.
  • Bezpośredni wpływ na kształt i rozwój firmy.
  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy.
  • Dalszy rozwój gwarantowany!

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-05

do końca oferty: 17 dni

pracodawca: Climatic Sp. z o.o. Sp. k.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura