PracaOferty pracy Warszawa › Project Manager - okablowanie strukturalne i elektryka

Kto szuka:

ISS Facility Services Sp. z o.o.

Stanowisko:

Project Manager - okablowanie strukturalne i elektryka

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Obowiązki:
  • Opracowanie dokumentacji wykonawczej i powykonawczej
  • Wsparcie Project Managerów w przygotowaniu budżetów realizacyjnych w zakresie instalacji elektrycznych i teletechnicznych
  • Analiza dokumentacji technicznej
  • Zbieranie, sprawdzanie i analiza otrzymanych ofert, negocjacje z podwykonawcami i dostawcami
  • Opracowanie harmonogramów robót instalacyjnych przy współpracy z Project Managerami oraz zespołem
  • Koordynacja prac projektowych i prowadzenie zespołu realizacyjnego 10-15 osób (3-4 brygady)
  • Analiza styków międzybranżowych, przygotowywanie i uzgadnianie z innymi branżami listy styków
  • Opracowywanie metodologii wykonania instalacji elektrycznych i teletechnicznych
  • Koordynacja robót instalacyjnych na budowie, delegowanie podległemu zespołowi, nadzór bezpośredni
  • Nadzór nad stanami magazynowymi i wyposażeniem technicznym zespołu instalacyjnym
  • Rozliczanie zespołu instalacyjnego
  • Udział w naradach technicznych

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Wykształcenie kierunkowe techniczne (elektryka, elektrotechnika, elektroenergetyka, energetyka itp.)
  • Umiejętność tworzenia kosztorysów z branży elektrycznej i teletechnicznej
  • Doświadczenie w projektowaniu i realizacji projektów elektrycznych i teletechniczny
  • Znajomość MS Office i AutoCAD - warunek konieczny
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. średniozaawansowanym / zaawansowanym, w mowie i piśmie
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami
  • Umiejętność delegowania zadań i odpowiedzialność
Mile widziane
  • Doświadczenie w realizacji projektów typu FIT-OUT

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Ambitną rolę dającą możliwość wdrażania własnych pomysłów i inicjatyw
  • Narzędzia pracy: laptop, telefon, samochód służbowy
  • Samodzielność w działaniu w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Realne możliwości rozwoju i nabywania nowych kompetencji
  • Nowoczesne środowisko pracy
  • Pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych podnoszących Twoje kwalifikacje

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Asystentka / Asystent Dyrektora Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Kupiec

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-07

do końca oferty: 4 dni

pracodawca: ISS Facility Services Sp. z o.o.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura