eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Kraków › Pracownik Produkcji

Kto szuka:

Schwinn Polska Sp. z o.o.

Stanowisko:

Pracownik Produkcji

Lokalizacja:

Kraków, ul. Nad Drwiną 4

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska
  • Prace pomocnicze w procesach produkcyjnych
  • Prace w działach: odlewnia ciśnieniowa, malarnia ciekła, malarnia proszkowa
  • Obłamywanie układów wlewowych
  • Nakładanie detali do malowania
  • Pobranie narzędzi, surowców i materiałów do produkcji
  • Prace związane z obsługą wtryskarek, urządzeń peryferyjnych i realizacją zleceń produkcyjnych
  • Przekazywanie półproduktów na kolejne stanowiska
  • Dwu i/lub trzy zmianowy czas pracy

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania
  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz pracy w zespole
  • Zdolności manualne
  • Dokładność i sumienność

Firma oferuje:

Oferujemy
  • Możliwość przyuczenia do pracy na w/w stanowisku
  • Ciekawą pracę w stabilnej międzynarodowej firmie
  • Interesującą pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Szkolenia doskonalące wiedzę i umiejętności zawodowe
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności
  • Umowę o pracę

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-25

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: Schwinn Polska Sp. z o.o.

branże: Produkcja / Przemysł