eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Wrocław › E-commerce Marketing Specialist

Kto szuka:

Benefit Systems S.A.

Stanowisko:

E-commerce Marketing Specialist

Lokalizacja:

Wrocław, ul. Powstańców Śląskich

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska:
  • Odpowiedzialność za kreowanie strategii komunikacji wewnątrzsystemowej, e-mail marketing, treści edukacyjne dla użytkowników MyBenefit.
  • Tworzenie, edytowanie i aktualizowanie contentu tekstowego oraz video.
  • Redagowanie treści marketingowych, sprzedażowych oraz koordynowanie tłumaczenia na język angielski.
  • Inicjowanie i koordynowanie projektów oraz akcji specjalnych, realizujących cele sprzedażowe platformy.
  • Dbałość o spójność komunikacji na ścieżkach user journey.
  • Współpraca z zespołem graficznym, UX, zespołami produktowymi oraz sprzedażowymi.
  • Śledzenie i mierzenie skuteczności działań i inicjatyw marketingowych z wykorzystaniem narzędzi do analizy danych.
Wymagania:
  • Masz minimum 2 lata doświadczenia w branży e-commerce, w budowaniu i realizacji strategii komunikacji marketingowej oraz prowadzeniu projektów, realizujących cele sprzedażowe?
  • Lubisz pisać i tworzyć kreatywne treści marketingowe, krótkie komunikaty i bardziej złożone teksty skierowane do klientów/użytkowników?
  • Możesz pochwalić się dobrą organizacją pracy i potrafisz prowadzić projekty związane z komunikacją i akcjami marketingowymi?
  • Szeroko patrzysz na komunikację, potrafisz poruszać się w zakresie budowania brand voice/tone of voice, w dopasowaniu do specyfiki systemu i grupy docelowej?
  • Znasz podstawy UX writingu?
  • Doskonale operujesz językiem polskim i przynajmniej komunikatywnie angielskim?
  • Nie boisz się nowych wyzwań i chętnie uczysz się nowych umiejętności?
  • Znasz podstawy analizy danych marketingowych i potrafisz wyciągać wnioski, które wykorzystujesz w planowaniu dalszych działań?

Wymagania stawiane pracownikowi:

Oferujemy:
  • Czekamy na Ciebie w biurze przy ul. Powstańców Śląskich we Wrocławiu lub przy Metrze Ronda Daszyńskiego w Warszawie z umową o pracę,
  • Jesteśmy różni i lubimy wstawać o rożnych porach - pracę zaczynamy między 8:00 a 9:00 i cenimy sobie work-life balance. Pracujemy w modelu hybrydowym,
  • Poziom energii uzupełniamy aromatyczną kawą i herbatą oraz owocami w biurze, a rano czekają na nas śniadania w biurze dofinansowane przez pracodawcę,
  • Na większy głód mamy 30 minutowe przerwy, które wliczamy do czasu pracy. Korzystamy wtedy z karty BenefitLunch,
  • W drobnych sprawach prywatnych wyręczy Cię Concierge,
  • Możesz rozwijać swoje umiejętności językowe. Do wyboru masz język angielski, niemiecki, hiszpański i włoski,
  • Otrzymasz dodatkowe dni urlopu adekwatne do stażu pracy Benefit Systems,
  • Mamy dla Ciebie kartę MultiSport oraz możliwość zakupu karty dla Twoich najbliższych,
  • Jeśli chcesz zadbać o kondycję fizyczną i relaks po pracy, umożliwią Ci to zajęcia sportowe w biurze i online – a dla zaawansowanych sportowców dofinansujemy udział w zawodach sportowych,
  • Czeka na Ciebie dostęp do platformy Multilife, dzięki niej możesz skorzystać z usług i aplikacji z zakresu samorozwoju. Wśród nich między innymi kreator diet, konsultacje z trenerami, aplikacja focusly i wiele innych.
  • Naszym Pracownikom i członkom ich rodziny, którzy znaleźli się w trudnych sytuacjach, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym oferujemy dostęp do wsparcia psychologicznego,

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-03

do końca oferty: 18 dni

pracodawca: Benefit Systems S.A.

branże: Informatyka / Telekomunikacja