eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Kraków › Nocny Audytor

Kto szuka:

Novotel & ibis Kraków Centrum

Stanowisko:

Nocny Audytor

Numer referencyjny:

AUD/0424/NIKC

Lokalizacja:

Kraków

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twoja misja​

W swojej pracy dołożysz wszelkich starań, chęci, zaangażowania, jak i dotychczasowego doświadczenia, zdobytej wiedzy, aby goście mogli cieszyć się miłą atmosferą, doskonałą i przyjazną obsługą, jak i indywidualnym , zorientowanym na ich potrzeby podejściem. Będziesz sporządzał raporty zamknięcia doby hotelowej i odpowiadał za weryfikację i uzgadnianie transakcji zarejestrowanych w systemie recepcyjnym i gastronomicznym.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Co chcielibyśmy, abyś wniósł/ wniosła do zespołu​
  • Masz łatwość w nawiązywaniu kontaktów, budowaniu relacji oraz potrafisz o nie dbać
  • Uśmiech na twarzy drugiej osoby jest Twoją osobistą satysfakcją
  • Potrafisz wczuć się w sytuację gościa/klienta i znaleźć odpowiednie rozwiązanie
  • Praca w godzinach nocnych nie stanowi dla Ciebie problemu
  • Doświadczenie w raportowaniu, weryfikacji i uzgadnianiu transakcji w systemie recepcyjnym i gastronomicznym będzie dodatkowym atutem
  • Znasz język polski oraz angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • Chcesz się rozwijać

Firma oferuje:

Jak o ciebie zadbamy
  • Zapewnimy Ci umowę o pracę
  • Będziemy Cię wspierać w rozwoju poprzez szkolenia i projekty
  • Otrzymasz pakiet benefitów jak zniżki dla pracowników w hotelach sieci Accor na całym świecie, prywatna opieka medyczna, karta Multisport

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Księgowy / Kadrowy Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Dekarz / Stolarz

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-28

do końca oferty: 2 dni

pracodawca: Novotel & ibis Kraków Centrum

branże: Turystyka / Hotelarstwo / Gastronomia / Katering

Praca - wiadomości i porady

  • Święta i dni wolne od pracy w Niemczech w 2024 roku

    Święta i dni wolne od pracy w Niemczech w 2024 roku

    Jak wygląda kalendarz świat i dni wolnych od pracy w Niemczech w 2024 roku? Należy zwrócić uwagę, że niektóre święta są obchodzone w całym kraju, a niektóre tylko w poszczególnych landach.

  • Wynagrodzenia wiosna/lato 2023

    Wynagrodzenia wiosna/lato 2023

    Niniejszy artykuł powstał w oparciu o wyniki Kompleksowego raportu płacowego edycji wiosenno-letniej 2023, w którym uczestniczyły 816 firmy. Na podstawie zebranych danych dokonano analiz dla 906 stanowisk. Wszystkie stanowiska uwzględnione w ...

  • Delegowanie kierowcy zawodowego za granicę - nowe obowiązki przewoźnika

    Delegowanie kierowcy zawodowego za granicę - nowe obowiązki przewoźnika

    Niedawna nowelizacja kodeksu pracy wprowadziła nowe obowiązki nałożone na pracodawcę wobec kierowców, wyjeżdżających w międzynarodowe trasy. O czym warto poinformować swojego pracownika, by nie narazić się Państwowej Inspekcji Pracy ...

  • Emerytury pomostowe. Co się zmieniło od 1 stycznia 2024?

    Emerytury pomostowe. Co się zmieniło od 1 stycznia 2024?

    Od 1 stycznia 2024 roku obowiązują zmiany w ustawie o emeryturach pomostowych. Ze świadczenia będą mogły skorzystać osoby, które po raz pierwszy podjęły pracę w szczególnych warunkach lub o szczególnym charakterze po 1 stycznia 1999 r.

  • Chandra powakacyjna? Oto 8 sposobów na wellbeing po urlopie

    Chandra powakacyjna? Oto 8 sposobów na wellbeing po urlopie

    Powrót do pracy po wakacjach bywa dla wielu pracowników dość traumatycznym przeżyciem, szczególnie w przypadku, gdy już od pierwszych chwil w biurze muszą mierzyć się z długą listą ASAP-ów i wypełnioną po brzegi skrzynką pocztową ...