eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Warszawa › Kierownik Robót

Kto szuka:

Chemobudowa Kraków S.A.

Stanowisko:

Kierownik Robót

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twój zakres obowiązków
  • nadzorowanie i zarządzanie procesem budowy zgodnie z ustawą prawo budowlane oraz standardami firmy
  • planowanie zadań produkcyjnych i środków niezbędnych do ich wykonania
  • realizacja robót, gospodarka powierzonymi środkami produkcji, zabezpieczenie mienia budowy
  • organizowanie, kierowanie i protokołowanie wykonania całości realizowanych robót
  • nadzór nad jakością wykonywanych robót
  • udział w komisjach i naradach dotyczących nadzorowanych robót
  • przestrzeganie terminowej realizacji zadań wynikających z zawartych umów
  • sporządzanie kosztorysów ofertowych
  • wykonywanie innych czynności związanych bezpośrednio z zajmowanym stanowiskiem

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze wymagania
  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • uprawnienia budowlane bez ograniczeń do kierowania robotami w specjalności konstrukcyjno - budowlane
  • udokumentowane minimum trzyletnie doświadczenie w pracy na stanowisku kierownika budowy, kierownika robót
  • znajomość prawa budowlanego oraz regulujących proces budowlany norm i przepisów branżowych
  • znajomość zasad bezpieczeństwa na budowie
  • umiejętność pracy w zespole

Firma oferuje:

To oferujemy:
  • długofalową współpracę w oparciu o umowę o pracę
  • system poleceń pracowniczych
  • nagrody finansowe za propozycje innowacji i usprawnień
  • możliwość skorzystania z dopłat do wypoczynku, dofinansowania do kolonii dzieci, paczek mikołajowych, zajęć sportowych
  • świadczenia świąteczne
  • możliwość skorzystania z dofinansowania do opieki medycznej
  • przyjazną atmosferę w pracy

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-01

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: Chemobudowa Kraków S.A.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura