PracaOferty pracy Łódź › Zarządca/Administrator Nieruchomości

Kto szuka:

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Stanowisko:

Zarządca/Administrator Nieruchomości

Lokalizacja:

Łódź

łódzkie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

  • Stała i bieżąca obsługa procesu zarządzania i administrowania nieruchomościami;
  • Prowadzenie i nadzór nad dokumentacją związaną z zarządzaną Nieruchomością;
  • Ubezpieczaniie Nieruchomości i negocjowanie polis;
  • Utrzymanie nieruchomości w odpowiednim stanie technicznym;
  • Analizy rynku dostawców usług i podwykonawców;
  • Nadzór nad pracą ekip specjalistycznych;
  • Obsługa najemców nieruchomości;
  • Przygotowywaniu projektów umów najmu;
  • Negocjacje i realizacja warunków umów zawartych z najemcami;
  • Prezentacja nieruchomości potencjalnym najemcom;
  • Rozliczanie opłaty eksploatacyjnej i tworzenie prognoz na nowy rok;
  • Tworzenie procedur optymalizujących koszty;
  • Dbanie o wizerunek wolnych przestrzeni.

  • Doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami min. 2 lata;
  • Doświadczenie w obiektach mieszkalnych lub komercyjnych;
  • Wykształcenie kierunkowe lub ukończony kurs z zakresu zarządzania nieruchomościami;
  • Znajomość programów typu BMS; BDO; CRO; SKD; CCTV; PPOŻ;
  • Bardzo dobra znajomość excela;
  • Znajomość przepisów pod kątem wykonywania przeglądów urządzeń i instalacji;
  • Znajomość dokumentacji powykonawczej;
  • Znajomość przepisów bhp i ppoż;
  • Znajomość podstaw księgowości;
  • Język Angielski podstawowy A2/B1;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne;
  • Dobra organizacja pracy własnej.

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub b2b (do wyboru);
  • Praca w godzinach biurowych od poniedziałku do piątku;
  • Happy Fridays - krótsza praca w piątek;
  • Nowoczesne biuro zlokalizowane w centrum Łodzi;
  • Otwarta, dynamiczna atmosfera;
  • Możliwość rozwoju osobistego i szkolenia;
  • Angielski z native speakerem;
  • Kameralny klimat.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA Junior Category Buyer Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Księgowa/Księgowy

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 3 dni

pracodawca: Grafton Recruitment Sp. z o.o.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura