eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Warszawa › Administrator CRM Salesforce

Kto szuka:

Akademia Leona Koźmińskiego

Stanowisko:

Administrator CRM Salesforce

Numer referencyjny:

10/ADM/IT/24

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zespół Rozwoju i Wsparcia Salesforce

Główne obowiązki:
  • administrowanie systemem Salesforce na poziomie podstawowym (edycja custom objects, custom fields, page layouts, flexipage, walidacje, permission sets, translacje, tworzenie raportów i dashoardów),
  • udział w realizacji projektów i pracach wdrożeniowych wraz z tworzeniem instrukcji,
  • testowanie nowych funkcjonalności i weryfikacja całych procesów biznesowych,
  • automatyzowanie procesów w środowisku Salesforce (flow, process builder, approval process, workflow),
  • obsługa zgłoszeń i zapewnienie wsparcia użytkownikom,
  • podstawowa wiedza developerska z zakresu: apex, triggers, klasy testowe, Visualforce pages, Lightning Web Components,
  • znajomość zapytań SOQL,
  • wykrywanie, monitoring i rozwiązywanie problemów związanych z funkcjonalnością i wydajnością platformy Salesforce (zgłaszanie casów do Salesforce),
  • praca z repozytorium GitLab,
  • tworzenie dokumentacji i wymagań technicznych na podstawie wymagań biznesu,
  • współpraca z dostawcami zewnętrznymi oraz koordynacja projektów/procesów.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • doświadczenie w pracy jako Salesforce administrator, developer lub konsultant – min.12 miesięcy,
  • umiejętność swobodnej pracy z narzędziami vscode, sfdx, git,
  • mile widziana znajomość dodatkowych narzędzi: np. Zapier, Jotform,
  • mile widziana znajomość Marketing Cloud,
  • doświadczenie w pracy z Jira, Clickup,
  • mile widziany certyfikat Salesforce Administrator, Salesforce Consultant lub Salesforce Developer,
  • zdolność i chęć do szybkiego uczenia się i adaptowania się do zmian w technologii Salesforce,
  • umiejętność analitycznego myślenia i samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • umiejętność pracy w zespołach projektowych,
  • poziom języka angielskiego - minimum B2,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • otwartość i umiejętność pracy z interesariuszami na różnych poziomach wiedzy technicznej,
  • kreatywność i umiejętność podpowiadania najlepszych dla interesariuszy rozwiązań.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • pracę przy innowacyjnych projektach,
  • dostęp do najnowszej technologii i rozwiązań informatycznych,
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w pełnym wymiarze etatu,
  • praca hybrydowa, z przewagą pracy zdalnej,
  • praca od poniedziałku do piątku 8 h w przedziale godzin 8:00 – 17:00,
  • miejsce pracy w dogodnej lokalizacji i w nowoczesnym budynku,
  • pracę w renomowanej Uczelni rozpoznawanej na rynku edukacyjnym w Polsce i zagranicą,
  • możliwość rozwoju zawodowego; udziału w szkoleniach, w tym w kursach językowych,
  • możliwość korzystania z oferty ALK na preferencyjnych warunkach ze zniżką do 90 %,
  • bezpłatny pakiet prywatnej opieki medycznej,
  • benefity w ramach świadczeń socjalnych.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Kierownik Księgarni Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Murarz

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-03

do końca oferty: 4 dni

pracodawca: Akademia Leona Koźmińskiego

branże: Informatyka / Telekomunikacja