eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Łódź › Junior Category Buyer

Kto szuka:

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Stanowisko:

Junior Category Buyer

Lokalizacja:

Łódź

łódzkie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!
Zadania:

  • Codzienna praca w ramach systemów zapewniających wysoką wydajność (wyznaczanie celów, zarządzanie wydajnością, rozwiązywanie problemów i podejmowanie decyzji)
  • Utrzymywanie relacji z dostawcami oraz dbanie o zgodność i jakość w zakresie dostaw
  • Rozwój nowych relacji z dostawami
  • Zarządzanie kontraktami i porozumieniami cenowymi z dostawcami
  • Udział w procesie planowania i prognozowania oraz ustalania kosztów standardowych
  • Współpraca z kierownictwem biznesowym, w celu określenia standardów dla produktów
  • Optymalizacja siły nabywczej
  • Tworzenie skutecznych strategii kategorii przy współpracy z Managerem
  • Aktywny udział w projektach udoskonalających (redukcja kosztów i poprawa wydajności)
  • Analiza rynku wraz z zespołem
  • Aktywny udział w szkoleniach rozwojowych
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: supply chain, zarządzanie, finanse i rachunkowość)
  • Kilkuletnie doświadczenie w środowisku zakupów/ łańcucha dostaw FMCG
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • Biegła obsługa systemów oraz programów: SAP, Excel, Word i Lotus Notes
  • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne
  • Szeroka wiedza na temat procesu zaopatrzenia
  • Proaktywna postawa w zakresie opracowywania planów/ propozycji projektów
Oferta:
  • Umowa o pracę podpisywana bezpośrednio z naszym klientem
  • Praca w dynamicznym środowisku międzynarodowym
  • Praca w modelu hybrydowym
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Karta Sportowa
  • Medicover
  • Dostęp do szkoleń branżowych

Oferta dotyczy pracy stałej.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 2 dni

pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.

branże: Administracja biurowa