eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Łódź › Manager ds. Dotacji

Kto szuka:

Smart-HR

Stanowisko:

Manager ds. Dotacji

Lokalizacja:

Łódź

łódzkie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • Udział w budżetowaniu zadań działu GIA (Grants and Incentives Advisory),
  • Realizacja projektów w zakresie dotacji finansujących inwestycje i działania Klientów firmy,
  • Stała współpraca z Klientem w zakresie określenia niezbędnych informacji i materiałów niezbędnych do przygotowania wniosku o dofinansowanie wraz z określeniem zakresu projektu i możliwości uzyskania dotacji,
  • Wsparcie merytoryczne zespołu w przygotowywaniu dokumentów rozliczeniowych,
  • Ocena i weryfikacja potencjalnych szans na uzyskanie wsparcia w ramach wybranych projektów dofinansowania,
  • Aktualizacja informacji o harmonogramach konkursów dotacyjnych oraz prowadzenie ewidencji aktualnych naborów,
  • Reprezentowanie firmy podczas spotkań z Klientami,
  • Negocjowanie warunków umów i terminów realizacji projektów,
  • Budowanie trwałych relacji z Klientami i development firmy,
  • Współpracę z innymi działami w celu kompleksowej obsługi klientów firmy.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego w zakresie: Prawa, Ekonomii, Administracji, Doradztwo Podatkowego – bądź kierunków pokrewnych,
  • Min. 2-letniego doświadczenia zawodowego na stanowisku Managera bądź Koordynatora projektów, w branży doradczo-konsultingowej (preferowane Big4 bądź podobne),
  • Doświadczenia zawodowego w obsłudze dużych podmiotów, spółek międzynarodowych etc.,
  • Dobrej znajomości języka angielskiego – co będzie dodatkowym atutem,
  • Wysokich umiejętności analitycznych,
  • Umiejętności współpracy, delegowania zadań i koordynacji realizacji projektów,
  • Bardzo dobrej umiejętności organizacji pracy własnej i komunikatywności.

Pracodawca oferuje:

  • Elastyczny tryb pracy: stacjonarna, zdalna bądź hybrydowa – w zależności od preferencji,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B,
  • Pracę w przyjaznym środowisku pracy, z partnerskim podejściem do zadań i celów,
  • Pracę w niewielkim, 6- osobowym zespole GiA cieszącym się dobrą opinią i znaczącymi sukcesami w branży, z otwartą ścieżką rozwoju własnego zespołu,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z premią wynikową,
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. ubezpieczenie medyczne, Multisport, ubezpieczenie na życie),
  • Niezbędne narzędzia pracy oraz dostęp do szkoleń podnoszących kwalifikacje,
  • Stały transfer wiedzy, zgrany zespół i dobrą atmosferę w dynamicznie rozwijającej się firmie szanującej work-life balance.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Dla naszego Klienta – lidera w branży doradztwa podatkowego i finansowego, obsługującego firmy globalne i lokalne, w związku z rozwojem zespołu, poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-28

do końca oferty: 39 dni

pracodawca: Smart-HR

branże: Konsulting