eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Poznań › Specjalista ds. Zakupów

Kto szuka:

Smart-HR

Stanowisko:

Specjalista ds. Zakupów

Lokalizacja:

Poznań

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Pozyskiwanie z rynku krajowego dostawców owoców i warzyw,
  • Ścisłą współpracę z działem sprzedaży (eksport i import),
  • Planowanie oraz kompleksową realizację procesów zakupowych, w tym prowadzenie negocjacji zakupowych,
  • Bieżącą analizę rynku i weryfikację bazy dostawców,
  • Utrzymywanie relacji z kontrahentami,
  • Nadzorowanie jakości zakupionego towaru oraz ścisłą współpracę z działem Jakości,
  • Udział w czynnościach reklamacyjnych,
  • Raportowanie wyników pracy.

Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy:

  • Minimum 2-letniego doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,
  • Doświadczenia w branży spożywczej lub w dziale zakupów warzyw i owoców,
  • Znajomości rynku i potencjalnych dostawców,
  • Zdolności nawiązywania kontaktów biznesowych i negocjacji umów,
  • Doskonałej organizacji pracy i umiejętności planowania zadań,
  • Umiejętności współpracy i komunikatywności z zespołem, zaangażowania i podejmowania inicjatywy i działań,
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office, w tym Excela,
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego – jako dodatkowy atut.

Pracodawca oferuje:

  • Zatrudnienie w firmie będącej liderem na rynku w swojej dziedzinie,
  • Stabilną i satysfakcjonującą pracę w oparciu o umowę o pracę lub B2B,
  • Wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia – od 8 do 14 000 netto,
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (dofinansowanie opieki medycznej i ubezpieczenia grupowego)
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji,
  • Przyjazną atmosferę pracy w pakiecie z pyszną kawą 😉

Wymagania stawiane pracownikowi:

Dla naszego klienta – firmy handlowej, specjalizującej się w sprzedaży hurtowej świeżych owoców i warzyw na rynku polskim i zagranicznym, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-28

do końca oferty: 39 dni

pracodawca: Smart-HR

branże: Obsługa klienta / Call center