eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Krosno › Spawacz / Ślusarz

Kto szuka:

PGNiG Technologie S.A.

Stanowisko:

Spawacz / Ślusarz

Lokalizacja:

Krosno

podkarpackie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Miejsce wykonywania pracy: Krosno

Opis stanowiska:
  • Przygotowanie stanowiska pracy, sprzętu spawalniczego i niezbędnych materiałów podstawowych i dodatkowych do spajania
  • Sprawdzenie wymiarów spajanych elementów na ich zgodność z dokumentacją techniczną
  • Sprawdzenie prawidłowości przygotowania krawędzi spawanych elementów
  • Wykonywanie spoin zgodnie z wymaganą technologią
  • Wykonywanie prać ślusarskich np. ustawianie elementów do spawania, czyszczenie spoin
  • Sprawdzenie stanu technicznego urządzeń spawalniczych przed procesem spajania oraz ich obsługa
  • Nadzór nad dokumentacją techniczną

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Wykształcenie zasadnicze zawodowe
  • Posiadanie aktywnych uprawnień spawalniczych wydanych przez uznaną jednostkę certyfikującą np. UDT , IS (Instytut Spawalnictwa), TÜV w zakresie spawania doczołowego blach i rur w metodach spawania: 135 (MAG), 141 (TIG) – stale czarne, białe mile widziane
  • Podstawowa znajomość rysunku technicznego
  • Doświadczenie w spawaniu obiektów technologicznych (np. zbiorniki, rurociągi) lub konstrukcji stalowych
  • Udokumentowane doświadczenie zawodowe min. 2 letnie
  • Doświadczenie praktyczne na stanowisku ślusarz
  • Umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami pomiarowymi i elektronarzędziami
  • Dyspozycyjność (praca w systemie 2 zmianowym)
  • Mile widziane uprawnienia do obsługi suwnic sterowanych drogą radiową
  • Sumienność, dokładność, dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Pracę w rozwijającej się i stabilnej firmie z Grupy Kapitałowej ORLEN S.A.
  • Możliwość rozwoju zawodowego, zdobywanie wiedzy oraz uprawnień
  • Różnorodność zadań i interesujące wyzwania zawodowe
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Kontakt z nowoczesnymi technologiami

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Konstruktor Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Ślusarz

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-01

do końca oferty: 2 dni

pracodawca: PGNiG Technologie S.A.

branże: Praca fizyczna