PracaOferty pracy Kraków › Specjalista ds. controllingu i zamówień

Kto szuka:

InnoEnergy

InnoEnergy jest firmą promującą innowacje, przedsiębiorczość oraz edukację w zakresie wykorzystania energii przyjaznej środowisku. Działania InnoEnergy są zarządzane przez biura zlokalizowane w Belgii, Francji, Niemczech, Holandii, Polsce, Portugalii, Hiszpanii oraz Szwecji.

Stanowisko:

Specjalista ds. controllingu i zamówień

Lokalizacja:

Kraków

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

CC Poland Plus jest jednym w sześciu Europejskich Węzłów Wiedzy stworzonym przez Wspólnotę Wiedzy i Innowacji InnoEnergy. Założony w grudniu 2009 roku jest także polskim reprezentantem w Europejskim Instytucie Innowacji i Technologii (EIT) w Budapeszcie. InnoEnergy jest firmą promującą innowacje, przedsiębiorczość oraz edukację w zakresie wykorzystania energii przyjaznej środowisku. Działania InnoEnergy są zarządzane przez biura zlokalizowane w Belgii, Francji, Niemczech, Holandii, Polsce, Portugalii, Hiszpanii oraz Szwecji. Do naszego rozwijającego się biura szukamy Kandydata na stanowisko Specjalisty ds. controllingu i zamówień.

Co zyskujesz pracując z nami:

  • Oferujemy Ci umowę o pracę na cały etat
  • Proponujemy atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do Twoich kompetencji
  • Zależy nam na Twoim zdrowiu i samopoczuciu, więc oferujemy Ci pakiet benefitów, który obejmuje prywatną opiekę medyczną oraz kartę Multisport
  • Nie grozi Ci z nami nuda, gdyż damy Ci unikalną możliwość wzięcia udziału w projektach z jednostkami z różnych segmentów rynku
  • Cenimy różnorodność, dlatego pracując z nami zdobędziesz doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku
  • Twój komfort jest dla nas ważny, dlatego będziesz pracować w nowoczesnym biurze

Co będzie należeć do Twoich obowiązków:

  • Koordynacja oraz monitorowanie procesów zamówień
  • Kontrola nad miesięcznymi oraz rocznymi raportami
  • Asystowanie przy innych zadaniach finansowych oraz operacyjnych
  • Nadzorowanie procesu przepływu dokumentów finansowych
  • Branie udziału w przygotowaniu okresowych raportów finansowych oraz przedstawianie raportów
  • Codzienna praca z dokumentami anglojęzycznymi

Poszukujemy osoby, która:

  • Ma wyższe wykształcenie
  • Posiada 2-letnie doświadczenie na stanowisku związanym z controllingiem lub działem zakupów (perspektywa finansowa)
  • Bardzo dobrze zna język angielski – warunek konieczny
  • Bardzo dobrze zna pakiet MS Office
  • Nie ma problemu z organizacją swojej pracy pod presją czasu
  • Wcześniejsza praca w międzynarodowym środowisku bądź polskiej spółce z ograniczoną odpowiedzialnością będzie zaletą

Nie czekaj i dołącz do naszego zespołu!

Rekrutację na zlecenie firmy InnoEnergy przeprowadza Blue Idea sp. z o.o. – firma specjalizująca się w rekrutacji, konsultingu, dystrybucji oraz outsourcingu sił sprzedaży, zapewniająca swoim klientom kompleksową obsługę. Więcej informacji na stronie .

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016, poz. 922, ze zm.).

Rodzaj pracy:
pełny etat

Rodzaj umowy:
umowa o pracę

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy egospodarka-platne

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2017-07-10

data aktualizacji: 2017-07-10

do końca oferty: 11 dni

oferta była oglądana: 241 razy

pracodawca: InnoEnergy

branże: Finanse