PracaOferty pracy Kraków › Site Manager - Transmission&Distribution

Kto szuka:

HAYS

Stanowisko:

Site Manager - Transmission&Distribution

Lokalizacja:

Kraków

świętokrzyskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Kraków
NR REF.: 1185160

HAYS Poland dla jednego z liderów sektora elektroenergetycznego rozpoczyna rekrutację na stanowiska wykonawcze. Klient prowadzi inwestycje EPC w zakresie przesyłu i dystrybucji energii elektrycznej: linie WN, SN, stacje elektroenergetyczne, Główne Punkty Zasilania etc.

Stanowisko: Kierownik BudowySiedziba firmy: KrakówSystem pracy: Office + Realizacje On-SiteGeneza rekrutacji: Zwiększenie udziału w sektorze Przesyłu i DystrybucjiPotencjalne lokalizacje pracy: Cała PolskaForma zatrudnienia: stałe zatrudnienie w oparciu o B2B lub Umowa o pracęDodatkowo: benefity korporacyjne, narzędzia do pracy, samochód służbowy, premie uznaniowe

Zapraszam do aplikowania Kandydatów, którzy posiadają:
  • Wykształcenie wyższe techniczne - budowlane lub elektryczne;
  • Przynajmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe związane z pełnieniem samodzielnej funkcji kierowniczej na budowie;
  • Mile widziane doświadczenia związane z realizacją inwestycji przemysłowych lub projektów energetyki zawodowej/konwencjonalnej;
  • Dodatkowym atutem będą uprawnienia budowlane wykonawcze specjalności elektrycznej lub konstrukcyjnej;
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-29

do końca oferty: 30 dni

pracodawca: HAYS

branże: Elektryka / Elektronika / Energetyka