eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Kraków › Product Manager OTC

Kto szuka:

HAYS

Stanowisko:

Product Manager OTC

Lokalizacja:

Kraków

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Kraków
NR REF.: 1184620

Dla naszego klienta – firmy farmaceutycznej z polskim kapitałem obecnej na rynku od 25 lat – poszukujemy kandydatki/kandydata na stanowisko Product Managera OTC
Główne zadania w tej roli to:- opracowywanie oraz wdrażanie założeń dla planów marketingowych krótko i długoterminowych dla powierzonych produktów wraz z budżetem i jego kontrolą- współtworzenie oraz wdrażanie kampanii online i offline dla powierzonych marek, w tym kampanii TV- wdrażanie i koordynowanie bieżących aktywności związanych z powierzonymi kategoriami produktowymi- analiza portfolio produktów konkurencji i jej bieżących działań marketingowych- kreowanie koncepcji nowych produktów na podstawie monitoringu trendów rynkowych oraz potrzeb klientów- współpraca z innymi działami przy tworzeniu i wprowadzaniu nowych produktów na rynek- prowadzenie szkoleń produktowych oraz ścisła współpraca z działem sprzedaży aptecznej i medycznej, oraz marketingiem handlowym przy tworzeniu, realizacji oraz analizie wyników sprzedaży- współpraca z marketingiem komunikacyjnym przy tworzeniu materiałów marketingowych i kampanii produktowych- współpraca z KOL
Wymagania wobec Kandydatów/Kandydatek to:- minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku Product Managera w firmie farmaceutycznej lub kosmetycznej w obszarach zarządzania produktem, kategorią produktów- doświadczenie w pracy z portfolio probiotyków będzie dodatkowym atutem- umiejętność dokonywania strategicznych analiz rynku i tworzenia rekomendacji dotyczących komunikacji produktowej B2B i B2C- doświadczenie w prowadzeniu prezentacji/szkoleń wewnętrznych/zewnętrznych- łatwość w nawiązywaniu kontaktów i umiejętność pracy w zespole- kreatywność w podejściu do nowych zadań- bardzo dobra znajomość programów pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point)- znajomość języka angielskiego – minimum poziom B2- prawo jazdy kat. B
Firma zapewnia- zatrudnienie na podstawie umowę o pracę- pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku- atrakcyjny system premiowy- ubezpieczenie grupowe- dofinansowanie pakietu sportowego (karta FitProfit)- dofinansowanie prywatnej opieki medycznej- świadczenia z ZFŚS, w tym dofinansowanie wypoczynku

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-24

do końca oferty: 17 dni

pracodawca: HAYS

branże: Badania i rozwój