PracaOferty pracy Kraków › Pracownik Ochrony w obiekcie biurowym

Kto szuka:

Securitas Polska

Stanowisko:

Pracownik Ochrony w obiekcie biurowym

Lokalizacja:

Kraków

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis firmy

Jesteśmy skandynawskim koncernem ochrony. Pozycję lidera na światowym rynku zdobyliśmy dzięki naszym pracownikom oraz nowoczesnym, zintegrowanym rozwiązaniom technicznym.

Chcesz spróbować swoich sił w branży SECURITY? Zapraszamy do NAS!

Pomożemy Ci zdobyć doświadczenie, które zaprocentuje w przyszłości.

A może masz już doświadczenie i chcesz pracować pod zaufaną marką?

DOŁĄCZ DO NAS!

Opis oferty pracy

Obecnie do zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków, Podgórze.

Twoje przyszłe zadania:

  • monitorowanie i kontrola dostępu w budynku w celu zapewnienia bezpieczeństwa pracowników, gości i innych osób odwiedzających biurowiec,
  • wykrywanie i szybkie reagowanie na wszelkie potencjalne zagrożenia lub podejrzane zachowania,
  • patrolowanie biurowca - praca wewnątrz budynku,
  • udzielanie wsparcia w sytuacjach awaryjnych (np. ewakuacje).

Ze swojej strony oferujemy:

  • ciekawą i odpowiedzialną pracę na umowę zlecenie
  • pensję wypłacaną zawsze do 10-tego dnia każdego miesiąca, bez opóźnień, żebyś mógł/mogła planować swoje finanse!
  • możliwość współpracy z doświadczonymi profesjonalistami w dziedzinie ochrony, którzy pomogą Ci w rozwoju zawodowym,
  • przyjazną atmosferę, w której Twoje zdanie jest cenne i szanowane,
  • pracę w nowoczesnym biurowcu, w komfortowych warunkach.
Kwalifikacje

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • komunikatywności i umiejętności pracy z ludźmi - jako osoba reprezentująca naszą firmę musisz wykazywać się przyjaznym nastawieniem,
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym (dzień/noc)
  • zaangażowania i odpowiedzialności w wykonywaniu obowiązków
  • umiejętności obsługi komputera

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy w branży ochrony.
Dodatkowe informacje

Zainteresowane osoby prosimy przesłanie CV.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Securitas Polska Sp. z o.o. i Securitas Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Możesz zapoznać się ze szczegółową polityką ochrony danych osobowych przez spółki Securitas pod adresem: https://www.securitas.pl/Securitas/stand-alone/polityka-prywatnoci/

Dane osobowe będą przechowywane przez okres 24 miesięcy od dnia złożenia aplikacji lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-02

do końca oferty: 15 dni

pracodawca: Securitas Polska

branże: Ochrona osób i mienia