PracaOferty pracy Kraków › Pierwsza praca w korporacji z jezykiem niemieckim

Kto szuka:

HAYS

Stanowisko:

Pierwsza praca w korporacji z jezykiem niemieckim

Lokalizacja:

Kraków

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Kraków
NR REF.: 1184638

Nasz klient, międzynarodowa firma, największy dostawca produktów inwestycyjnych związanych z administracją funduszy inwestycyjnych w krajach niemieckojęzycznych szuka osoby na staż do działu Accounts Receivable (AR) z językiem niemieckim.
Wymagania:- wykształcenie wyższe (finanse, ekonomia, księgowość)- pierwsze doświadczenie w księgowości, szczególnie w procesie fakturowania- znajomość języka niemieckiego (B1/B2)- znajomość języka angielskiego (B2/C1)
 Oferujemy:- 6-miesięczny staż w międzynarodowej firmie, z możliwością przedłużenia- umowa zlecenie- możliwość rozpoczęcia pracy już w marcu 2024

Aby uzyskać więcej informacji proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny. Jeśli jesteś zainteresowany tą rolą, kliknij „aplikuj teraz”, aby przesłać swoje CV w języku angielskim lub zadzwoń do nas już teraz!  Nie zastanawiaj się tylko aplikuj!

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 13 dni

pracodawca: HAYS

branże: Księgowość / Audyt