eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Oslo › Elektryk

Kto szuka:

CBA Recruitment

Stanowisko:

Elektryk

Lokalizacja:

Oslo

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Rekrutujemy do pracy w rotacji (12/16) na duże projekty w 4 lokalizacjach:

 Oslo, Porsgrunn, Odda, Trondheim oraz okolice Stavanger

Projekty trwają od Marca 2024, kontynuacja w okresie 2024 do 2025

Obowiązki:

Prowadzenie torów kablowych, montaż kabli oraz rozdzielni i inne prace elektryczne.

Projekty przemysłowe oraz tunele.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie miedzy 320 a 328 NOK
  • Rotacje 12/16
  • Darmowe zakwaterowanie
  • Dieta bądź pełne wyżywienie (zależy od rodzaju projektu)
  • Pokrywamy koszty transportu do kwoty 2500NOK (w zależności od projektu kwoty mogą sie nieco róznić)

Najbliższa rotacja: 25 Marca 2024

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego (min. B1)
  • DSB
  • W przypadku niektórych projektów wymagane jest FSE, Liftkurs, Fallsikring kurs

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 14 dni

pracodawca: CBA Recruitment

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura