eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Kraków › Inżynier Wsparcia Technicznego

Kto szuka:

IGE+XAO Polska sp. z o.o.

Stanowisko:

Inżynier Wsparcia Technicznego

Lokalizacja:

Kraków

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Poszukujemy zorientowanego na karierę inżyniera elektrotechnika/energetyka, który wzmocni nasz zespół After Sales w Krakowie, skąd obsługujemy klientów w Polsce i w Europie Środkowowschodniej. Gwarantujemy szeroki zakres intensywnych szkoleń wdrożeniowych, które są prowadzone przez naszych doświadczonych ekspertów.

Zakres obowiązków:
  • Zapewnienie wsparcia technicznego naszym klientom w zakresie wdrożenia oprogramowania
  • Proaktywna pomoc w zakresie wsparcia technicznego produktów ETAP/Caneco, prezentacji technicznych i szkoleń produktowych
  • Wsparcie działań rozwojowych ETAP/Caneco, w tym wsparcie produktu, testowanie oprogramowania i inne powiązane zadania
  • Tłumaczenie dokumentacji technicznej.
  • Uczestniczenie w wiodących wydarzeniach branżowych (targi, seminaria)

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze wymagania:
  • Idealny kandydat powinien posiadać gruntowną wiedzę na temat obliczeń sieciowych i projektowania instalacji elektrotechnicznych
  • Wykształcenie wyższe techniczne w kierunku elektrotechnika/energetyka
  • Znajomość programów do obliczeń i wymiarowania
  • Trzyletnie doświadczenie zawodowe w branży inżynierskiej/projektowej
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne oraz zdolności pedagogiczne (łatwość przekazywania wiedzy)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Ważne prawo jazdy kategorii B
Mile widziane:
  • Znajomość oprogramowania: Power Factory, Caneco/ ETAP, itp.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Intensywne szkolenia wdrożeniowe (Caneco/ETAP)
  • Stabilną i atrakcyjną pracę w międzynarodowym i dynamicznie rozwijającym się zespole, z możliwością wdrażania własnej wiedzy
  • Różnorodne zadania i obsługę interesujących klientów
  • Uczestnictwo w regularnych szkoleniach i ciekawe perspektywy rozwoju kariery
  • Możliwość pracy hybrydowej, elastyczny czas pracy
  • Pozytywną i otwartą atmosferę pracy
  • Atrakcyjny pakiet socjalny obejmujący m.in. prywatną opiekę medyczną, karty multisportowe, imprezy integracyjne
  • Udział w innowacyjnej międzynarodowej grupie

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Doradca klienta zamożnego Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Kierownik Budowy

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-28

do końca oferty: 1 dni

pracodawca: IGE+XAO Polska sp. z o.o.

branże: Inżynieria / Projektowanie / Technologia